fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Офісні перегородки

Коротко про послугу

Для правильного зонування приміщень адміністративних, офісних будівель, використовуються офісні перегородки, що дозволяють забезпечити кожного співробітника офісу окремим робочим місцем.

Офісні перегородки- Фото №26
Каталог
Приклади робіт
Офісні перегородки- Фото №10
Офісні перегородки- Фото №3
Офісні перегородки- Фото №1
Офісні перегородки- Фото №27
Офісні перегородки- Фото №17
Офісні перегородки- Фото №8
Офісні перегородки
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Офісні перегородки- Фото №21

Гарантія на всі вироби

Офісні перегородки- Фото №11

Будь-які форми оплати.

Офісні перегородки- Фото №21

Доставка власним транспортом.

Офісні перегородки- Фото №28

Виконуємо замовлення вчасно.

Офісні перегородки- Фото №17

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Офісні перегородки- Фото №26

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Вироби відрізняються матеріалом виготовлення, призначенням, способом монтажу, конструкцією. Найбільш часто офісні перегородки в Києві застосовуються для розмежування існуючих робочих місць в call-центрах, великих офісах, адміністративних управліннях, де працюють сотні співробітників середньої ланки, а виділити кожному з них окреме приміщення немає можливості.

В Україні замовити якісні, сертифіковані перегородки офісні від кращого виробника, продаж яких здійснюється на вигідних умовах, пропонує компанія Вікна – Дизайн.

Матеріал виготовлення

При виробництві перегородок використовуються різні матеріали, які відрізняються технічними характеристиками, що безпосередньо впливає на вартість конструкцій.

 До найбільш розповсюджених відносяться перегородки:

1. Алюмінієві. Вони відносяться до стандартних перегородок, основою яких виступає каркас з алюмінію. Залежно від особливостей конструкції вони можуть бути мобільними, пересувними, розбірними, що дозволяє без особливих зусиль монтувати їх на місці, переміщати в інше приміщення, при необхідності.

2. Скляні. Відносяться до дорожчих конструкцій, мають презентабельний зовнішній вигляд, характеризуються практичністю, часто використовуються при зонуванні не тільки комерційних, а й адміністративних будівель. Для візуального обмеження доступу до співробітника, використовуються офісні перегородки з матового скла.

3. Пластикові. Такі конструкції відносяться до бюджетного варіанту, через дешевизну пластика. При виробництві перегородок з використанням якісного пластику, такі конструкції відрізняються практичністю, функціональністю, довговічністю.

При необхідності, наша компанія виготовляє офісні перегородки на замовлення відповідно до індивідуальних вимог замовника. Розрахунок вартості перегородки за м2 виконають наші фахівці.

Класифікація перегородок по типу установки

Офісні перегородки відрізняються не тільки матеріалом виготовлення, розміром, але й способом монтажу конструкції.

Виходячи з цього, перегородки можуть бути:

1. Стаціонарного типу. Призначаються для створення ізольованих приміщень, які від загального простору відділені стінами, дверима. Стаціонарні перегородки найчастіше кріпляться до стелі та підлоги, мають відмінну звукоізоляцію, високу жорсткість. Стінки таких перегородок можуть бути прозорими (зі скла), непрозорими (декорованими), комбінованого типу.

2. Мобільні. Це один або кілька модулів, які між собою скріплюються в певній конфігурації за допомогою сполучних стійок. Такі конструкції легко розібрати / зібрати, пересунути, вони сприяють ефективному використанню робочого простору.

3. Розсувні. Вони представлені двома видами – прямо розсувними та шарнірними – що складаються (інша назва перегородки – книжки, перегородки – гармошки).

 Замовити офісні перегородки з установкою, можливо в Києві, Київській області. Монтаж конструкцій під ключ виконують наші фахівці, незалежно від ступеня складності робіт. Детально з умовами замовлення можливо ознайомитися на сайті компанії.

Коментарі про роботу з нами
Офісні перегородки