fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Алюмінієві перегородки

Ідеальним рішенням для розмежування існуючих робочих місць або створення додаткових, виступають алюмінієві офісні перегородки. Вони використовуються не тільки у великих офісах, але й в адміністративних управліннях, call-центрах. Дані конструкції дозволяють забезпечити кожного співробітника середньої ланки окремим робочим місцем, в разі, якщо виділити кожному з них окреме приміщення немає можливості.

Між собою офісні перегородки алюмінієві розрізняються способом монтажу, дизайном, конструкцією.

Вони характеризуються легкістю, прийнятною вартістю, займають мало місця при установці, мають привабливий дизайн.

Переваги алюмінієвих перегородок:
 1. Стійкість до перепадів температур та вологості

  Простота в догляді, не вимагає спеціальної обробки

 2. Мобільність

  Можливість багаторазових монтажу та демонтажу

 3. Безліч варіантів оформлення

  Комбінації глухих та скляних секцій

 4. Сучасний дизайн

  Стильний та оригінальний дизайн, багатство форм та фактур

Алюмінієві перегородки- Фото №27
Популярність конструкції даного типу завоювали завдяки:
Алюмінієві перегородки- Фото №30

Знижка

На всю продукцію знижка 30% на перше замовлення

Знижка діє до 15 грудня

Детальніше

Замовити перегородки з алюмінієвого профілю пропонує компанія Вікна – Дизайн, де представлена ​​продукція високої якості від відомого німецького виробника Рехау.

Класифікація перегородок

 Перегородки з алюмінію можуть бути як глухими, так і зі склінням. У конструкціях скло може бути матовими, прозорими, кольоровими або тонованими. Виготовити конструкції з будь-яким кутом примикання алюмінієвої системи до стін будівлі, дозволяє використання поворотного профілю. Залежно від способу розміщення, алюмінієві перегородки можуть бути:

Стаціонарними. Застосовуються для створення ізольованих приміщень, які від загального простору відділені стінами, дверима, не тільки в офісах, але і в торгових центрах, банківських установах, багатьох інших сферах. При необхідності такі перегородки можуть бути демонтовані, перенесені в інше місце.

Мобільними. Дані конструкції легко розбираються / збираються, пересуваються. З їх допомогою можливо створювати не тільки робочі місця для співробітників, але й кабінети керівників середньої ланки, службові, господарські приміщення.

Розсувними. За допомогою таких конструкцій, можна досить легко об’єднати або розділити різні за функціональним призначенням приміщення. Вони можуть бути прямо розсувними та шарнірними – складаються.

Замовити перегородки з алюмінієвого профілю пропонує компанія Вікна – Дизайн, де представлена ​​продукція високої якості від відомого німецького виробника Рехау.

Замовити алюмінієві офісні перегородки з установкою, можна в Києві, Київській області. Також ми співпрацюємо з клієнтами з інших міст України, відправка продукції в які здійснюється службою доставки.

Приклади робіт
Алюмінієві перегородки- Фото №13
Алюмінієві перегородки- Фото №12
Алюмінієві перегородки- Фото №22
Коментарі про роботу з нами