fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Пластикові перегородки

До найбільш бюджетного варіанту конструкцій, що дозволяють ефективно розмежувати простір, відносяться офісні перегородки ПВХ, за допомогою яких вдається створити окремі комфортні робочі місця для співробітників середньої ланки, а також окремі кабінети. Сьогодні офісні перегородки – оптимальні конструкції, за допомогою яких можливо швидко змінити офісний простір, без перепланування, трудомістких ремонтних робіт та з мінімальними витратами.

Особливості пластикових перегородок:
 1. Екологічність

  Екологічно чисті, нешкідливі для здоров'я людей

 2. Легкість монтажу, демонтажу

  Швидке виготовлення, простий монтаж в будь-якому приміщенні

 3. Економічність

  Економія коштів в порівнянні зі зведенням стін

 4. Довговічність

  Тривалий термін служби, простота догляду та очищення від забруднень

Пластикові перегородки- Фото №24
Популярність конструкції даного типу завоювали завдяки:
Пластикові перегородки- Фото №4

Знижка

На всю продукцію знижка 30% на перше замовлення

Знижка діє до 15 грудня

Детальніше

В інтернет – магазині Вікна – Дизайн можна замовити офісні перегородки ПВХ від відомого німецького виробника Рехау. Вони виготовлені з міцного, високоякісного матеріалу. Перегородки пластикові мають привабливий зовнішній вигляд. Вони характеризуються надійністю, універсальністю, доступністю, невибагливі в догляді. Виготовляються з сучасного міцного, високоякісного екологічно чистого, безпечного для здоров’я матеріалу. Всі конструкції сертифіковані.

Різновиди ПВХ перегородок

Виходячи з різноманітного призначення конструкцій, виробники пропонують перегородки для офісних приміщень різних видів, які між собою відрізняються типом виконання, зовнішнім виглядом, способом установки.

Перегородки непрозорі. Їх конструкція складається з профілю та сендвіч – панелей, за рахунок чого зовнішнім виглядом такі перегородки схожі з глухою стіною. Використовуються вони в випадках, коли необхідна цілковита ізоляція.

Комбінованого типу. Відносяться до найбільш затребуваним конструкціям, дозволяють розділити простір на зони. Такі перегородки розділені на секції, кожна з яких має різне наповнення (одна частина глуха, інша – скляна).

Перегородки зі скла. Складаються з каркаса, заповненого склопакетом (однокамерним, двокамерним).

Перегородки стаціонарного типу підходять для стабільних компаній, що працюють у власних помешканнях. Перегородки офісні металопластикові, замовити які можна в нашій компанії, можуть бути стандартні білі, або виконані в іншому кольорі, за бажанням замовника, мати різну конфігурацію. Їх установка здійснюється під ключ.

Наші фахівці виконають монтаж конструкцій, незалежно від ступеня складності робіт, з дотриманням всіх норм, з урахуванням побажань клієнта.

Приклади робіт
Пластикові перегородки- Фото №16
Пластикові перегородки- Фото №27
Пластикові перегородки- Фото №5
Пластикові перегородки- Фото №27
Пластикові перегородки- Фото №21
Коментарі про роботу з нами