fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Скляні перегородки

З метою ефективної організації простору, зонування приміщення для створення окремих робочих місць для співробітників офісу, використовуються скляні офісні перегородки, які на сьогодні є найбільш функціональними конструкціями. Вони широко застосовуються в офісах, call-центрах, адміністративних установах.

Скляні офісні перегородки в Києві дозволяють не тільки ефективно розділити приміщення на зони, але й забезпечують зручність, комфорт.

На вигідних умовах замовити скляні двері та перегородки для офісів пропонує компанія Вікна – Дизайн, де представлена ​​продукція відомого німецького виробника Рехау.

Особливості скляних перегородок
 1. Економія площі

  Скляна перегородка має меншу товщину

 2. Надійність та безпека

  Забезпечується завдяки особливій техніці обробки скла

 3. Естетичність

  Стильний зовнішній вигляд та різноманітність варіантів рішень

 4. Універсальність

  Можливість установки в приміщеннях різної площі та освітленості

Скляні перегородки- Фото №4
Конструкції характеризуються:
Скляні перегородки- Фото №29

Знижка

На всю продукцію знижка 30% на перше замовлення

Знижка діє до 15 грудня

Детальніше

Типи перегородок

Офісні перегородки, замовити які можна в Києві, Київській області (з установкою), а також інших містах України, можуть бути:

Стаціонарного типу, кріпляться до стелі, підлоги. Вони призначаються для створення ізольованих приміщень, які від загального простору відокремлюються дверима, стінами. Характеризуються відмінною звукоізоляцією, жорсткістю. У таких перегородках скло може бути прозорим, тонованим, матовим. Перегородки стаціонарні встановлюються в тому випадку, якщо передбачається їх тривале використання.

Розсувного типу. Можуть бути пряморозсувними та шарнірними – що складаються (у вигляді книжки, гармошки). Розсувні перегородки дозволяють розділити кілька кімнат, а при необхідності зробити з них одне велике приміщення. Конструкції такого типу використовуються для класів, виставкових залів, конференц – залів, інших приміщень.

Для оснащення скляних перегородок використовуються скло загартоване або триплекс різної товщини, які витримують значні навантаження.

Установку перегородок під ключ виконають фахівці нашої компанії, незалежно від складності робіт, з урахуванням нормативів і побажань замовника.

Приклади робіт
Скляні перегородки- Фото №9
Скляні перегородки- Фото №29
Скляні перегородки- Фото №2
Скляні перегородки- Фото №25
Коментарі про роботу з нами