fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Балкони

Коротко про послугу

Для власників квартир основне завдання полягає в створенні оптимального мікроклімату всередині приміщення, що забезпечує комфортні умови проживання. Виходячи з цього, утеплюватися повинні не тільки вікна, але й балкон. Крім цього, скління зробить зовнішній вигляд балкона більш естетичним.

Балкони- Фото №20
Каталог
Балкони
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Балкони- Фото №7

Гарантія на всі вироби

Балкони- Фото №22

Будь-які форми оплати.

Балкони- Фото №30

Доставка власним транспортом.

Балкони- Фото №23

Виконуємо замовлення вчасно.

Балкони- Фото №30

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Балкони- Фото №24

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Для якісного скління слід віддавати перевагу профілям відомих виробників, до яких відноситься німецька торгова марка Рехау. Компанія займає лідируючі позиції на європейських ринках. Вона пропонує різні профільні системи, що дозволяють виконати балкони будь—якої конфігурації.

Замовити балкон в Києві, Київській області з установкою можливо в компанії Вікна — Дизайн. Профіль може бути стандартного білого кольору, ламінований (імітація натурального дерева, довільний колір), зі склопакетами прозорими, тонованими, матовими.

До переваг балконів Рехау відносяться:

— відмінна звуко—, теплоізоляція;

— пило—, вологозахист;

— безпека;

— екологічність;

— енергоефективність;

— інші.

Залежно від особливостей балконного приміщення, конструкція може бути розсувного, двостулкового типу, мати глухі, стулки. Продукція нашої компанії також доступна для клієнтів з інших міст України.

Установка балкона в Києві, Київській області здійснюється професійними фахівцями нашої компанії. Співробітники мають багаторічний практичний досвід, що дозволяє виконати роботи під ключ будь—якого ступеня складності. Установка балконів здійснюється в обумовлені терміни, з урахуванням побажань клієнтів, дотриманням норм.

Різновиди балконів

Для отримання максимальної кількості природного освітлення, візуального розширення простору, може виконуватися французьке скління (вікна від підлоги до стелі). На тип стулок, їх кількість, безпосередньо впливає розмір балкона, його конструкційні особливості.

1. Двостулкового типу. Один з найбільш популярних, затребуваних типів скління. Стулки таких віконних систем нагадують традиційні поворотно — відкидні вікна.

2. Розсувного типу. Такий спосіб скління відноситься до найбільш практичному. Балкон з розсувними стулками дозволяє максимально заощадити місце.

Виходячи з переваг клієнтів, склопакети можуть бути однокамерні, двокамерні. Для віконних конструкцій може використовуватися теплий, холодний профіль.

При установці вікон з теплого профілю, балкон може використовуватися, як додаткове приміщення в холодний період. На ньому можливо розміщувати меблі, побутову техніку. При використанні холодного профілю для скління, балкон використовувати для відпочинку можливо тільки влітку. У зимовий час на ньому можливо зберігати речі.

Коментарі про роботу з нами
Балкони