fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Жалюзі для нестандартних вікон

Коротко про послугу

В якості функціонального застосування використовуються жалюзі для нестандартних вікон. Вони дозволяють регулювати кількість проникаючого в приміщення природного освітлення, захищають від сторонніх поглядів.

Жалюзі для нестандартних вікон- Фото №21
Приклади робіт
Жалюзі для нестандартних вікон- Фото №6
Жалюзі для нестандартних вікон- Фото №16
Жалюзі для нестандартних вікон
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Жалюзі для нестандартних вікон- Фото №1

Гарантія на всі вироби

Жалюзі для нестандартних вікон- Фото №9

Будь-які форми оплати.

Жалюзі для нестандартних вікон- Фото №14

Доставка власним транспортом.

Жалюзі для нестандартних вікон- Фото №30

Виконуємо замовлення вчасно.

Жалюзі для нестандартних вікон- Фото №13

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Жалюзі для нестандартних вікон- Фото №5

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Жалюзі представляють собою конструкцію, що складається з пластин (дерев’яних, металевих, тканинних) певною мірою жорсткості, розміщених в паралельній площині відносно один до одного. Пластини (ламелі) скріплені між собою особливим чином, що дозволяє регулювати кількість проникаючого в приміщення світла, шляхом їх повороту, обертання.

Крім стандартних моделей, також затребувані жалюзі на нестандартне вікно. Їх можливо замовити в компанії Вікна — Дизайн. Пристосування виготовлені з матеріалів високої якості, з використанням міцної, надійної фурнітури. Це забезпечує надійну роботу жалюзі протягом тривалого періоду часу. Виходячи з переваг клієнтів, ми можемо виготовити жалюзі нестандартні традиційного білого кольору, а також інших різноманітних квітів.

Продукція нашого інтернет — магазину доступна для клієнтів Києва, Київської області, інших міст України. Вартість жалюзі залежить від особливостей конструкції, розміру, матеріалу ламелі, інших параметрів.

Різновиди

Вікна нестандартної форми сьогодні досить популярні. Жалюзі нестандартної форми виготовляються для:

1. арочних вікон. Пристосування кріпляться до таких вікон трьома способами — вздовж арки півколом (на гнуться карнизи), нижче арочного отвору, над аркою (в цьому випадку ламелі закріплюються до зафіксованим прямому карнизу).

2. скошених вікон. Оптимальним варіантом для них будуть жалюзі вертикального, горизонтального типу, прикріплені до лінійного скошеного карнизу та жалюзі плісе.

3. напівкруглих, круглих вікон. До них підходять жалюзі — плісе віяло образного типу, комбінація горизонтальних жалюзі та плісе.

4. трапецієподібних вікон. Оптимальним варіантом для них також будуть жалюзі плісе.

5. Для трикутних вікон використовуються жалюзі, що мають особливу конструкцію. Для вертикальних пристосувань характерно сходження смуг до центру, тоді як по периметру пластини фіксуються за допомогою механізму ланцюжка.

Також у нас можливо замовити нестандартні жалюзі для витягнутих, шести—, восьмикутних вікон, а також інших нестандартних форм. При виготовленні пристосувань враховуються форма, розмір віконних конструкцій, вид карниза, необхідність повного або часткового закриття віконного отвору, інші нюанси.

Коментарі про роботу з нами
Жалюзі для нестандартних вікон