fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус
Коротко про послугу

Маркіза навіс – сучасна система зовнішньої сонцезахисту, яка має відмінні якості захисту від палючих променів, дощу. Чи здатна стати незамінним елементом оформлення фасаду.

Маркізи- Фото №2
Приклади робіт
Маркізи- Фото №15
Маркізи- Фото №14
Маркізи- Фото №2
Маркізи
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Маркізи- Фото №17

Гарантія на всі вироби

Маркізи- Фото №17

Будь-які форми оплати.

Маркізи- Фото №18

Доставка власним транспортом.

Маркізи- Фото №1

Виконуємо замовлення вчасно.

Маркізи- Фото №6

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Маркізи- Фото №6

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Активно застосовуються такі конструкції для кафе, готелів, магазинів, торгових центрів. А в останні роки вони набули поширення в оформленні прилеглої території біля приватних будинків. Навіс маркіза може мати різну конструкцію, що власне та впливає на її вартість.

Купити маркізи різної конструкції до Києва можливо в нашому інтернет-магазині. Пропонуємо великий вибір видів та пропонуємо допомогу в підборі.

Варіанти конструкції:

Вертикальні. Вони захищають від сонця, вітру, опадів. Принцип дії схожий на рулонні штори. Подібні козирки для терас стануть надійним захистом від різного роду впливів ззовні.

Висувні. Їх можливо встановлювати на терасі, веранді, над ганком. Вони створюють зручні умови для роботи та відпочинку, адже функціонують на основі «ліктьового» механізму.

Балконні. Підходять для вікон з балконом, за рахунок їх застосування вдається ходити по балкону в повний зріст, довжина такого тенту регульована.

Терасні. У них дуже міцний механізм, який не дає порушити цілісність конструкції навіть сильних поривів вітру. Використовуються для кафе, терас, веранд, майданчиків для відпочинку.

Матеріали

Маркіза – навіс, ціна якої суттєво відрізняється в залежності від конструкції. Тканини, які використовуються для створення їх, повинні бути дуже міцними, не вигоріти на сонці, не страждати від вологи. Найчастіше для пошиття застосовується акрил, адже він повністю відповідає всім зазначеним критеріям.

Пошиття саме з акрилу виправданий ще й тим, що він витримує більший діапазони температур та при цьому не змінюються технічні характеристики. Каркас для такої міцної та надійної тканини іноді підібрати складно, тому для виключення пошкодження конструкції при сильному вітрі її краще складати.

Як вибрати маркізу

Щоб купити відповідну маркізу варто звертати увагу на такі параметри:

– Площа ділянки, який потрібно закрити.

– Місце установки маркізи.

– Сезонність експлуатації, а значить та вплив погодних умов.

Також слід вибрати тип конструкції – примикає або окремостояча. Має значення, чи є в зоні установки підвищені вітрові навантаження. На ціну та конструкцію також вплине, буде маркіза відкриватися вручну або автоматизованим способом.

Коментарі про роботу з нами
Маркізи