fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Ремонт вікон

Коротко про послугу

Ремонт пластикових вікон може знадобитися в різних ситуаціях – від неакуратне поводження, що призвело до поломки, до заміни компонентів через природного зносу.

Ремонт вікон- Фото №26
Ремонт вікон
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Ремонт вікон- Фото №5

Гарантія на всі вироби

Ремонт вікон- Фото №26

Будь-які форми оплати.

Ремонт вікон- Фото №26

Доставка власним транспортом.

Ремонт вікон- Фото №13

Виконуємо замовлення вчасно.

Ремонт вікон- Фото №28

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Ремонт вікон- Фото №13

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Щоб повернути ПВХ вікнам первинну герметичність та функціональність варто звернутися до нас – ми надаємо повний спектр послуг з ремонту.

Коли потрібен ремонт

Ремонт пластикового вікна може знадобитися в таких випадках:

– Продуває укоси або вся конструкція по периметру. Це вказує на те, що піна, яка використовується для теплоізоляції, розсипалася.

– Пошкоджено, зносилися ущільнювачі. Це можливо дізнатися по порушенню їх цілісності або ж за наявністю ущільнень в окремих частинах. З цих місце буде дути.

– Пошкоджено скло. Тріщина або інше ушкодження говорить про те, що скло обов’язково потрібно міняти. Якщо геометрія рами не порушена, то заміна скла проводиться.

– Скупчення конденсату. Якщо волога накопичується всередині профілю, це не завжди говорить про неправильному монтажі – іноді причина в дуже високій вологості. У такому випадку потрібно монтаж припливного клапана.

– Зламалася ручка. Якісну фурнітуру не так легко зламати, тому є сенс замінити стару на більш надійну.

В окремих випадках досить регулювання, та масштабні ремонтні роботи ні до чого. А іноді є сенс повністю міняти вікно. Наприклад, ремонт не допоможе при неправильній установці, якщо порушення геометрія вікна. В такому, скло постійно буде з тріщинами. Також ремонт не впоратися з морально старої конструкцією вікна, бажанням змінити форми та габарити. Нераціонально проводити ремонт пластикових вікон в Києві, якщо ціна послуги вище, ніж 50% вартості нового вікна.

Особливості окремих ремонтних робіт

Ми займаємося обслуговуванням різних віконних конструкцій, тому точно знаємо, як усунути ту чи іншу поломку. Те, скільки коштує послуга залежить від її типу та дальності виїзду майстрів – працюємо по Києву та Київській області.

Часто в нашу компанію звертатися при необхідності заміни ручки вікна. Причини різні:

– Ручка відламалась або розгойдалася.

– Потрібно встановити нову ручку замок або обмежувач відкриття.

Такий ремонт один з найпростіших та швидких, займає буквально 10-15 хвилин.

Наступне по частоті обертання – знос ущільнювача. Навіть найсучасніші матеріали поступово зношуються, та постійний притиск стулки робить свою справу. Усунути цю проблему нашим майстрам теж не складно – проводиться видалення старого ущільнювача та установка нового. Як би це не здавалося просто, все ж краще довірити нам, адже складність не в самій процедурі заміни, а в підборі відповідного ущільнювача для тієї чи іншої віконної системи. Плюс важлива правильна регулювання – по сезону. Її відразу проведе наш співробітник.

Заміну скла також доводиться здійснювати часто – основна причина пошкодження – бажання заощадити та як результат проведення самостійного монтажу. Це призводить до порушення геометрії та появи тріщин на склі.

Заміна проводиться в такій послідовності:

1. Якщо тріщина утворилася на всю висоти або ширину скла, то її бажано зафіксувати малярським скотчем.

2. Далі витягуються штапики. У цей час уже потрібно притримувати скло. У міру демонтажу шипиків скло втрачає підтримку, тому є ризик падіння.

3. Коли нічого не заважає вилучення – скло акуратно виймається.

Щоб не сидіти без стекол на вікнах, необхідно попередньо замовити нове. Це можливо зробити у нас, розцінки цілком доступні.

Пропонуємо ще великий спектр ремонтних роботи від наших менеджерів можливо отримати прайс та дізнатися ціни в тому числі при виїзді з Київської області.

Коментарі про роботу з нами
Ремонт вікон