fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Оздоба

Коротко про послугу

Надати балкону, лоджії привабливості, естетичності, дозволить оздоблення балкона, яка також виступає в якості додаткового утеплення. Після проведених робіт, балкон, оздоблення якого повинна виконуватися тільки професіоналами, може використовуватися, як додаткове житлове приміщення, або для розміщення господарського приладдя.

Оздоба- Фото №16
Каталог
Оздоба
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Оздоба- Фото №23

Гарантія на всі вироби

Оздоба- Фото №20

Будь-які форми оплати.

Оздоба- Фото №10

Доставка власним транспортом.

Оздоба- Фото №30

Виконуємо замовлення вчасно.

Оздоба- Фото №7

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Оздоба- Фото №26

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Замовити оздоблення в Києві, Ірпені, Броварах, Борисполі, інших населених пунктах Київської області, можливо в компанії Вікна — Дизайн, яка є надійним партнером. Вартість оздоблювальних робіт у нас прийнятна, залежить від різних факторів (розміру приміщення, використовуваних матеріалів, інших).

Яке оздоблення можливо замовити у нас

Балкон або лоджія зобов’язані мати привабливий зовнішній вигляд не тільки з боку житла, але й з боку вулиці, тому ми спеціалізуємося на зовнішній та внутрішній оздобі.

Оздоблення зовнішнє

Вона має на увазі проведення робіт зі стінами, парапетом, які піддаються впливу негативних факторів зовнішнього середовища. Виходячи з цього, в якості матеріалу для обшивки використовуються кілька різновидів матеріалів.

1. Профнастил. Це досить міцний, легкий, пожежостійкий матеріал, з тривалим експлуатаційним терміном, який може бути листовим, оцинкованим, гофрованим. За допомогою профнастилу балкон надійно захищається від перепадів температури, снігу, дощу, а завдяки не значній вазі, навантаження на конструкцію парапету незначна (даний момент дуже важливий для виносних балконів).

2. Вагонка пластикова. Вагонка відрізняється простим монтажем, з використанням металевих профілів. Нагадує зовнішнім виглядом дерев’яну вагонку, але це звичайні стінові панелі з ПВХ. Характеризується оздоблювальний матеріал відмінними експлуатаційними якостями, стійкістю до дії вологи, ультрафіолетового випромінювання, довговічністю, термостійкістю, пожежобезпекою.

3. Сайдинг. Матеріал характеризується стійкістю до пошкоджень механічного характеру (подряпин, ударів), перепадів температурного режиму, пружністю, міцністю, еластичністю. Також за поверхнями, обробленими сайдингом, легко доглядати, на них не розмножується грибок, що не з’являється цвіль.

Оздоблення внутрішнє

Дозволяє поліпшити інтер’єр, тепло—, звукоізоляцію, забезпечує легкий, простий догляд за балконом, лоджією. Оздоблювальні роботи проводяться з використанням вагонки, ПВХ панелей, гіпсокартону, МДФ.

На сайті нашої компанії розміщений прайс, в якому вказані актуальні ціни на внутрішню та зовнішню оздобу балконів та лоджій, також в каталозі можливо дізнатися, скільки коштує той чи інший оздоблювальний матеріал, ознайомитися з асортиментом квітів.

Коментарі про роботу з нами
Оздоба