fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Ламіновані (кольорові) вікна

Коротко про послугу

Традиційні пластикові віконні конструкції завжди білого кольору. Вони використовуються для установки в офісах, будинках, торгових центрах, складських, адміністративних, інших спорудах. Якщо ж білий віконний профіль не відповідає дизайну, або просто набрид, ламіновані вікна стануть ідеальним рішенням.

Ламіновані (кольорові) вікна- Фото №17
Приклади робіт
Ламіновані (кольорові) вікна- Фото №18
Ламіновані (кольорові) вікна- Фото №6
Ламіновані (кольорові) вікна- Фото №14
Ламіновані (кольорові) вікна- Фото №14
Ламіновані (кольорові) вікна- Фото №20
Ламіновані (кольорові) вікна- Фото №12
Ламіновані (кольорові) вікна- Фото №20
Ламіновані (кольорові) вікна- Фото №25
Ламіновані (кольорові) вікна- Фото №13
Ламіновані (кольорові) вікна- Фото №13
Ламіновані (кольорові) вікна
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Ламіновані (кольорові) вікна- Фото №5

Гарантія на всі вироби

Ламіновані (кольорові) вікна- Фото №25

Будь-які форми оплати.

Ламіновані (кольорові) вікна- Фото №7

Доставка власним транспортом.

Ламіновані (кольорові) вікна- Фото №15

Виконуємо замовлення вчасно.

Ламіновані (кольорові) вікна- Фото №28

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Ламіновані (кольорові) вікна- Фото №25

Гарантуємо безпеку використання виробів.

За рахунок нанесення на вікна спеціального покриття, вони можуть мати будь-який колір. Німецька компанія Рехау, одна з перших застосувала ламінування пластика. Це дозволило виготовляти кольорові рами. Сьогодні даний виробник, та багато інших, пропонують широкий вибір відтінків віконних ПВХ рам, що дозволяє вибрати конструкцію для будь-яких інтер’єрів, виконаних в різних стильових рішеннях.

Якщо до фасаду будівлі висуваються певні вимоги, щодо кольору вікон, сьогодні можливо придбати конструкції білі, або іншого кольору зовні, та необхідного відтінку – з внутрішньої сторони.

Компанія Вікна – Дизайн пропонує високоякісні ламіновані вікна. Нашим партнером є відомий німецький виробник профільних систем Rehau. Вартість вікна з кольорового пластику залежить від розміру, типу конструкції, інших параметрів. Вся віконна продукція сертифікована. Відповідає необхідним вимогам, виготовляється з нетоксичних, екологічних, безпечних для здоров’я людей, матеріалів.

Матеріал

Процес нанесення покриття, який наразі триває з використанням спеціального обладнання, трудомісткий. Він складається з певних послідовних етапів. Як матеріал для ламінування використовується спеціальний плівковий матеріал. Він являє собою ПВХ покриття, яке складається з певної кількості шарів. Незважаючи на багатошаровість, товщина плівки незначна – 0,2 мм.

Виготовлена ​​вона на основі акрилу, що має певний колір, необхідний замовнику. Цей матеріал не тільки дозволяє отримати пластикові кольорові вікна потрібного кольору, але та надійно захищає ПВХ від перегрівання.

З використанням поліметілакрілату та полівініліденхлоріду, за рахунок яких матеріал набуває глянцевого блиску, не піддається негативному впливу атмосферних чинників, виготовляється верхній прозорий шар плівки. По закінченню обробки, шари плівки з’єднуються в цілісне полотно. Плівка, що використовується, характеризується міцністю, стійкістю до пошкоджень механічного характеру, агресивних засобів для чищення, перепадів температурного режиму, ультрафіолетового випромінювання.

Яким може бути ламінування

Сьогодні металопластикові вікна, купити які на вигідних умовах можливо на сайті Вікна – Дизайн, ламинируются трьома методами.

– Ламінування одностороннє. Плівка наноситься або на внутрішню сторону вікна, або на зовнішню.

– Двостороннє ламінування. Дана технологія передбачає нанесення плівкового матеріалу на обидві сторони профілю.

– Також ламінування наноситься на кольорову основу з двох сторін. В даному випадку профіль має не білий, а коричневий колір, тому при такому способі ламінування використовуються тільки матеріали коричневих відтінків.

Замовити віконні конструкції ламіновані з установкою, доставкою власним транспортом компанії, можливо в Києві, Київській області. Також ми співпрацюємо з клієнтами з Чернігівської та Львівської області.

Коментарі про роботу з нами
Ламіновані (кольорові) вікна