fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Пластикові двері

Коротко про послугу

Металопластикові двері від німецького виробника Рехау — це конструкції, що володіють відмінною шумо—, теплоізоляцією, завдяки особливостям конструкції.

Пластикові двері- Фото №18
Приклади робіт
Пластикові двері- Фото №21
Пластикові двері- Фото №10
Пластикові двері- Фото №30
Пластикові двері- Фото №3
Пластикові двері- Фото №2
Пластикові двері- Фото №24
Пластикові двері- Фото №27
Пластикові двері
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Пластикові двері- Фото №1

Гарантія на всі вироби

Пластикові двері- Фото №20

Будь-які форми оплати.

Пластикові двері- Фото №20

Доставка власним транспортом.

Пластикові двері- Фото №13

Виконуємо замовлення вчасно.

Пластикові двері- Фото №28

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Пластикові двері- Фото №22

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Пластикові двері не тріскаються під впливом низьких температур, не жовтіють. Крім цього, двері Рехау, легко відкриваються / закриваються. Завдяки потужному сталевому армуванню, яке проходить по всьому контуру стулки двері, конструкції характеризуються високою надійністю. Наявність спеціальних зварювальних кутових з’єднувачів робить двері міцними.

Вибираючи двері металопластикові, слід враховувати, що вони піддаються значним щоденним навантаженням, тому для збереження функціоналу, працездатності, перевагу слід віддавати виробам високої якості від відомого виробника Рехау.

В Україні купити металопластикові двері різного призначення, продаж яких здійснюється на вигідних умовах, пропонує компанія Вікна — Дизайн.

Види дверей металопластикових

Залежно від призначення, конструкції підрозділяються на вхідні та міжкімнатні.

Двері вхідні

Призначаються для захисту приміщення від впливу негативних зовнішніх чинників, сторонніх поглядів, несанкціонованого проникнення в приміщення третіх осіб.

 За способом відкриття вони можуть, бути:

— орними (моделі можуть відкриватися всередину або назовні, бути лівостороннім, правостороннім);

— розсувними (відкриваються вправо, вліво).

 За кількістю стулок дверей вхідні поділяються на:

— одностулкові (з одним дверним полотном);

— полуторні (мають дві стулки, але відкривається з них тільки одна);

— двостулкові (складаються з двох однакових стулок).

 Залежно від моделі, вхідні двері відрізняються протиударними, звукоізоляційними показниками, стійкістю до розтину. Пороги біля вхідних металопластикових дверей найчастіше алюмінієві (їх висота не більше 54 мм). Багато виробів оснащуються стаціонарної або натискної ручкою, доводчиком — механізмом, що затримує на кілька секунд двері, перед її безпосереднім закриванням, що запобігає ляскання.

Двері міжкімнатні

Вони призначаються для розмежування міжкімнатного простору, оснащуються петлями віконного типу, ручкою з замком та натискним гарнітуром, які дуже прості у використанні. Пороги міжкімнатних металопластикових дверей можуть бути алюмінієвими з висотою 30 мм, пластиковими (висота 60 мм), або взагалі бути відсутнім, при цілісному покритті підлоги в обох приміщеннях. За способом відкриття вони також можуть бути орними або розсувними, з лівостороннім, правостороннім відкриттям.

Конструкція дверей

Вона складається з кількох елементів

— рами або коробки (по всьому периметру зсередини рама повинна оснащуватися металевим каркасом);

— профілю (всередині двері каркаси можуть відрізнятися структурою та формою);

— замка (для вхідних дверей використовуються механізми, що замикають двері по всьому периметру, це означає, що при закритті замка, засуви або ригелі, входять в раму з усіх боків двері);

— петель;

— склопакета (до них висуваються більш жорсткі вимоги, ніж до віконних склопакетів, тому скла повинні бути або системи «триплекс», або броньованими).

Для підвищення комфорту, збереження тепла всередині приміщення, вхідні двері зобов’язані відрізнятися високою герметичністю, яку забезпечують спеціальні ущільнювачі (вони розміщуються також та в області порога).

Замовити вхідні металопластикові двері можливо в Києві, Київській області (з установкою), а також Львові, Чернігові, Харкові, Дніпрі, інших містах України. Наші фахівці нададуть консультацію, виконають розрахунок вартості за м2. В електронному каталозі розміщені фото та опис кожної моделі двері, також на сайті можливо дізнатися, скільки коштують вхідні або міжкімнатні двері.

Коментарі про роботу з нами
Пластикові двері