fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Пластикові вікна

Коротко про послугу

Зберегти тепло в приміщенні, запобігти проникненню всередину вологи, вітру, сторонніх звуків, створити комфортні умови проживання, оптимальний мікроклімат, дозволяють пластикові вікна, які сьогодні практично витіснили традиційні дерев’яні віконні конструкції.

Пластикові вікна- Фото №11
Профільні системи
Пластикові вікна- Фото №28
GENEO

Профільні системи REHAU GENEO мають збільшеним вмістом скловолокна в віконній стулці на 50% та підвищує жорсткість профілю.

Пластикові вікна- Фото №21
SYNEGO

Профільні системи REHAU SYNEGO мають до 50% підвищеної теплоізоляції, що позначається на економії енерговитрат.

Пластикові вікна- Фото №19
Трикамерні вікна

Профільні системи REHAU Euro-Design 60 відповідають сучасним будівельним нормам та вимогам до металопластикових вікон.

Пластикові вікна- Фото №10
П'ятикамерні вікна

Профільна система REHAU Euro-Design 70 застосовується для термомодернізації житлового фонду, забезпечуючи оптимальний рівень теплоізоляції Вашого будинку.

Приклади робіт
Пластикові вікна- Фото №18
Пластикові вікна- Фото №28
Пластикові вікна- Фото №21
Пластикові вікна- Фото №28
Пластикові вікна- Фото №25
Пластикові вікна- Фото №21
Пластикові вікна- Фото №28
Пластикові вікна- Фото №17
Пластикові вікна- Фото №16
Пластикові вікна- Фото №25
Пластикові вікна
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Пластикові вікна- Фото №10

Гарантія на всі вироби

Пластикові вікна- Фото №4

Будь-які форми оплати.

Пластикові вікна- Фото №28

Доставка власним транспортом.

Пластикові вікна- Фото №4

Виконуємо замовлення вчасно.

Пластикові вікна- Фото №2

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Пластикові вікна- Фото №4

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Німецький виробник металопластикових віконних конструкцій Rehau, є одним з провідних в даній галузі, продукція якого користується величезною популярністю. До передової профільній системі для вікон відноситься Генео, яка має кращі показники енергозбереження, що існують сьогодні.

В Україні купити високоякісні вікна GENEO пропонує компанія Вікна – Дизайн, ціна яких оптимальна, завдяки співпраці без посередників. В електронному каталозі можливо вибрати склопакети з різними типами скла, з установкою їх в профіль Рехау Генео. Вартість німецького профілю GENEO залежить від технічних параметрів – типу склопакета, його товщини, кольору профілю, форми, інших.

 

Мають ряд істотних переваг. Встановивши в будинку або в офісі пластикові вікна, в приміщенні завжди буде комфортно та затишно.

Конструкції захистять від:

– проникнення вітру;

– сторонніх звуків;

– допоможуть запобігти втрати тепла.

Надійністю, міцністю, практичністю, довговічністю характеризуються вікна ПВХ від відомого німецького виробника Рехау.

Замовити пластикові вікна з оперативною доставкою можливо в Києві, Київській області. Також продукція нашої компанії доступна для клієнтів з інших міст України. Доставка по Києву та області здійснюється власним автотранспортом компанії. Установка здійснюється з дотриманням норм, урахуванням побажань клієнтів. Вартість вікон залежить від типу їх профілю, кольору, скла, що використовується, розміру, інших факторів.

Особливості вікон ПВХ

Металопластикові вікна розрізняються між собою формою, типом профілю, кількістю камер. Вони можуть мати одну або кілька стулок, які можуть відкриватися або бути глухими.

Міцність профілю впливає на міцність всієї конструкції. Виробник Рехау пропонує профілі з відмінним показником міцності, різних класів. Кожен з них відрізняється показником теплоізоляції, товщиною зовнішньої, внутрішньої стінки, що необхідно враховувати при виборі вікна для житлових, господарських приміщень.

У конструкції металопластикових вікон використовується металевий каркас, а зверху ПВХ матеріал, за рахунок чого їх міцність набагато вище.

Виходячи з конструктивних особливостей, вікна металопластикові можуть бути:

– одно-, дво-, тристулковими;

– трьох, п’яти- та шестикамерними;

– глухими, розсувними, поворотними, поворотно-відкидними, відкидними;

– енергозберігаючими, тонованими, ударостійкими.

Виходячи з особистих переваг клієнта, пластикове вікно може оснащуватися різними склопакетами – прозорими, матовими, тонованими, з різною товщиною скла.

Пластикові вікна не тільки мають привабливий зовнішній вигляд, вони невибагливі в догляді, легко миються, їх не потрібно періодично підфарбовувати.

Форма

Вікна пластикові можуть бути:

– стандартної форми,

– прямокутної,

– квадратної,

– або арочні,

– овальні,

– трикутні,

– у вигляді трапеції,

– інших нестандартних форм.

Виходячи з особливостей конструкції, можливо розрахувати вартість за м2, звернувшись до наших фахівців. Договір про співпрацю між нашою компанією та клієнтом може бути підписаний у вас вдома. Це позбавить Вас від зайвого клопоту.

Переваги пластикових вікон

У порівнянні з традиційними дерев’яними, пластикові вікна мають набагато більше переваг. До них відноситься:

1. Естетичність.

2. Герметичність.

3. Простий догляд.

4. Відмінна теплоізоляція, шумоізоляція.

Продаж пластикових вікон здійснюється в Києві, Київській області, з установкою через 7 днів. Також наша компанія співпрацює з клієнтами з інших населених пунктів України. Доставка по Києву та області виконується власним автотранспортом нашої компанії. Установка вікон здійснюється під ключ, з використанням матеріалів та фурнітури високої якості від найкращих виробників. Це дозволяє продовжити експлуатаційний термін пластикових віконних конструкцій, без зміни робочих характеристик. Повний перелік продукції нашої компанії розміщений в електронному каталозі.

Встановивши в будинку або в офісі пластикові вікна, в приміщенні завжди буде комфортно та затишно.

Також конструкції захистять від:

– проникнення вітру;

– сторонніх звуків;

– допоможуть запобігти втрати тепла.

Надійністю, міцністю, практичністю, довговічністю характеризуються вікна ПВХ від відомого німецького виробника Рехау. Замовити пластикові вікна з оперативною доставкою можливо в Києві, Київській області. Також продукція нашої компанії доступна для клієнтів з інших міст України. Доставка по Києву та області здійснюється власним автотранспортом компанії. Установка здійснюється з дотриманням норм, урахуванням побажань клієнтів. Вартість вікон залежить від типу їх профілю, кольору, скла, що використовується, розміру, інших факторів.

Коментарі про роботу з нами
Пластикові вікна