Енергозберігаючі склопакети дозволяють зберегти тепло всередині приміщення, забезпечують затишок, комфорт. У спекотний літній період вікна відображають сонце на вулицю, тому в будинку буде прохолодно, а взимку тепло, за рахунок відображення тепла всередину приміщення від опалювальних приладів. За кількістю камер, енергозберігаючі вікна можуть бути:
— однокамерними (складаються з двох видів скла, що утворюють одну камеру);
— двокамерними (конструкція складається з трьох видів скла, що утворюють дві камери).
Конструкція вікон
Енергозберігаючі віконні системи складаються з профілю (рами) та склопакетів. Для виконання функцій енергозбереження, на склі в заводських умовах наноситься спеціальне покриття, що містить металеві мікрочастинки, невидиме для споживачів. Найчастіше склопакет має тільки одне енергозберігаюче скло, яке встановлюється з боку приміщення, для запобігання контакту з зовнішніми факторами, що може призвести до стирання покриття. Профіль в енергозберігаючих вікнах може бути пластиковим, металопластикових (з армуванням), алюмінієвим.
Розрізняються вікна кількістю скла, камер, утворених з їх допомогою. Утворене повітряний простір запобігає втраті тепла, проникнення холодних повітряних потоків всередину приміщення, кожна з камер заповнюється розрідженим повітрям, або інертним газом. За рахунок цього забезпечуються високі теплоізоляційні властивості, що запобігає запотіванню скла з внутрішньої сторони.
Нанесений по всьому периметру склопакету герметик, в місцях, де скло з’єднується з дистанційними рамками, запобігає проникненню всередину віконних конструкцій вологи. Осушення повітря всередині камери, вбирання зайвої вологи, здійснює силікагель або інші засоби, що мають аналогічні властивості.
Яке скло використовуються в енергозберігаючих вікнах
Сучасні пластикові вікна або металопластикові конструкції енергозберігаючого типу, оснащуються склом двох видів, які безпосередньо впливають на теплозберігаючі властивості вікон.
— I – скло. На поверхню скла методом вакуумного напилення наноситься плівкоутворювальний шар. У його склад входять спеціальні речовини, що забезпечують ефективне відображення теплових хвиль від скляної поверхні. Показник емітента (визначає теплові втрати) становить 0, 004, тоді як в звичайних вікнах він дорівнює 0,83 (чим менше значення, тим менше тепла виводиться через вікно назовні).
— К – скло. Їх відмінна риса полягає в наявності особливого твердого напилення, яке захищає приміщення від проникнення ІК – променів.
Замовити енергозберігаючі вікна ПВХ можливо в Києві, Київській області, інших містах України. Доставка віконних конструкцій по Києву та області здійснюється власним автотранспортом компанії.