fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Енергозберігаючі вікна

Коротко про послугу

Сучасні віконні конструкції володіють прекрасними експлуатаційними характеристиками, естетичним зовнішнім виглядом. Вони представлені різними видами. Одними з популярних є енергозберігаючі вікна, відмінною рисою яких є можливість економії енергоресурсів під час опалювального періоду.

Енергозберігаючі вікна- Фото №30
Енергозберігаючі вікна
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Енергозберігаючі вікна- Фото №27

Гарантія на всі вироби

Енергозберігаючі вікна- Фото №18

Будь-які форми оплати.

Енергозберігаючі вікна- Фото №26

Доставка власним транспортом.

Енергозберігаючі вікна- Фото №12

Виконуємо замовлення вчасно.

Енергозберігаючі вікна- Фото №9

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Енергозберігаючі вікна- Фото №22

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Купити вікна з енергозберігаючим склом пропонує компанія Вікна – Дизайн. У нас представлені віконні конструкції від кращих вітчизняних та зарубіжних виробників, які характеризуються високою якістю, відповідають всім стандартам та вимогам.

Фахівці нашої компанії виконають швидку, якісну установку вікон в Києві, Київській області з дотриманням стандартів. Вартість вікон даного виду залежить від різних параметрів – товщини скла, кількості камер, виробника.

Енергозберігаючі склопакети дозволяють зберегти тепло всередині приміщення, забезпечують затишок, комфорт. У спекотний літній період вікна відображають сонце на вулицю, тому в будинку буде прохолодно, а взимку тепло, за рахунок відображення тепла всередину приміщення від опалювальних приладів. За кількістю камер, енергозберігаючі вікна можуть бути:

однокамерними (складаються з двох видів скла, що утворюють одну камеру);

двокамерними (конструкція складається з трьох видів скла, що утворюють дві камери).

Конструкція вікон

Енергозберігаючі віконні системи складаються з профілю (рами) та склопакетів. Для виконання функцій енергозбереження, на склі в заводських умовах наноситься спеціальне покриття, що містить металеві мікрочастинки, невидиме для споживачів. Найчастіше склопакет має тільки одне енергозберігаюче скло, яке встановлюється з боку приміщення, для запобігання контакту з зовнішніми факторами, що може призвести до стирання покриття. Профіль в енергозберігаючих вікнах може бути пластиковим, металопластикових (з армуванням), алюмінієвим.

Розрізняються вікна кількістю скла, камер, утворених з їх допомогою. Утворене повітряний простір запобігає втраті тепла, проникнення холодних повітряних потоків всередину приміщення, кожна з камер заповнюється розрідженим повітрям, або інертним газом. За рахунок цього забезпечуються високі теплоізоляційні властивості, що запобігає запотіванню скла з внутрішньої сторони.

Нанесений по всьому периметру склопакету герметик, в місцях, де скло з’єднується з дистанційними рамками, запобігає проникненню всередину віконних конструкцій вологи. Осушення повітря всередині камери, вбирання зайвої вологи, здійснює силікагель або інші засоби, що мають аналогічні властивості.

Яке скло використовуються в енергозберігаючих вікнах

Сучасні пластикові вікна або металопластикові конструкції енергозберігаючого типу, оснащуються склом двох видів, які безпосередньо впливають на теплозберігаючі властивості вікон.

I – скло. На поверхню скла методом вакуумного напилення наноситься плівкоутворювальний шар. У його склад входять спеціальні речовини, що забезпечують ефективне відображення теплових хвиль від скляної поверхні. Показник емітента (визначає теплові втрати) становить 0, 004, тоді як в звичайних вікнах він дорівнює 0,83 (чим менше значення, тим менше тепла виводиться через вікно назовні).

К – скло. Їх відмінна риса полягає в наявності особливого твердого напилення, яке захищає приміщення від проникнення ІК – променів.

Замовити енергозберігаючі вікна ПВХ можливо в Києві, Київській області, інших містах України. Доставка віконних конструкцій по Києву та області здійснюється власним автотранспортом компанії.

Коментарі про роботу з нами
Енергозберігаючі вікна