Вони знаходяться один від одного на певній відстані, герметично скріплені між собою. Скло вставлене в загальну раму з пластика, металопластика, алюмінію.
Призначаються склопакети для:
— зниження тепловтрат приміщення, збільшення теплоізоляції;
— мінімізації несанкціонованого проникнення третіх осіб;
— зменшення проникнення сторонніх звуків, шуму з вулиці в приміщення;
— захисту від атмосферних факторів (дощу, вітру, снігу).
Для усунення надмірної вологи, простір між склом заповнюється спеціальною гранульованою речовиною, що вбирає надлишки. Сама рама має оснащення з дегідратаційних отворів, які служать для ефективного відведення вологи всередині конструкції. Між стеклами знаходиться сухе повітря або інертний газ, що забезпечує високі теплоізоляційні властивості. Також він запобігає запотіванню скла з внутрішньої сторони. Для запобігання проникнення всередину вікон вологи, місця, де скло з’єднуються з дистанційними рамками, обробляються герметиком по всьому периметру.
Види склопакетів
На ринку представлені віконні склопакети ПВХ, що відрізняються кількістю камер.
— Однокамерні. Їх конструкція складається з двох видів скла, які утворюють одну камеру.
— Двокамерні. Пластикові вікна даного типу мають раму, три скла, які утворюють дві внутрішні камери.
Кожен зі склопакетів відрізняється товщиною скла, шириною камер між ними, наявністю / відсутністю плівки на склі (тонованих, захисних).
Виробники пропонують сучасні склопакети шумозахисні, сонцезахисні, енергозберігаючі, ударостійкі. Замовити склопакет будь-якого типу можливо в Києві, Київській області (з установкою). На сайті нашої компанії можливо дізнатися, скільки коштує той чи інший склопакет.