fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Склопакети

Коротко про послугу

Основу вікна складає профіль та склопакет, який представляє собою прозоре скляне полотно, призначене для проникнення природного освітлення в приміщення. Склопакет, ціна якого залежить від різних чинників, складається з декількох видів скла.

Склопакети- Фото №13
Каталог
Склопакети
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Склопакети- Фото №25

Гарантія на всі вироби

Склопакети- Фото №26

Будь-які форми оплати.

Склопакети- Фото №20

Доставка власним транспортом.

Склопакети- Фото №21

Виконуємо замовлення вчасно.

Склопакети- Фото №9

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Склопакети- Фото №7

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Купити склопакети високої якості, продаж яких здійснюється на вигідних умовах, від кращих вітчизняних та зарубіжних виробників, пропонує компанія Вікна – Дизайн. Ми пропонуємо сертифіковані віконні конструкції, що відповідають всім вимогам та стандартам, при виготовленні яких використовуються сучасні технології, що поліпшують експлуатаційні характеристики, екологічно чисті, безпечні для здоров’я, матеріали. Вартість склопакета залежить від кількості камер, виробника, товщини скла, інших параметрів.

Вони знаходяться один від одного на певній відстані, герметично скріплені між собою. Скло вставлене в загальну раму з пластика, металопластика, алюмінію.

Призначаються склопакети для:

— зниження тепловтрат приміщення, збільшення теплоізоляції;

— мінімізації несанкціонованого проникнення третіх осіб;

— зменшення проникнення сторонніх звуків, шуму з вулиці в приміщення;

— захисту від атмосферних факторів (дощу, вітру, снігу).

 Для усунення надмірної вологи, простір між склом заповнюється спеціальною гранульованою речовиною, що вбирає надлишки. Сама рама має оснащення з дегідратаційних отворів, які служать для ефективного відведення вологи всередині конструкції. Між стеклами знаходиться сухе повітря або інертний газ, що забезпечує високі теплоізоляційні властивості. Також він запобігає запотіванню скла з внутрішньої сторони. Для запобігання проникнення всередину вікон вологи, місця, де скло з’єднуються з дистанційними рамками, обробляються герметиком по всьому периметру.

Види склопакетів

На ринку представлені віконні склопакети ПВХ, що відрізняються кількістю камер.

Однокамерні. Їх конструкція складається з двох видів скла, які утворюють одну камеру.

Двокамерні. Пластикові вікна даного типу мають раму, три скла, які утворюють дві внутрішні камери.

Кожен зі склопакетів відрізняється товщиною скла, шириною камер між ними, наявністю / відсутністю плівки на склі (тонованих, захисних).

Виробники пропонують сучасні склопакети шумозахисні, сонцезахисні, енергозберігаючі, ударостійкі. Замовити склопакет будь-якого типу можливо в Києві, Київській області (з установкою). На сайті нашої компанії можливо дізнатися, скільки коштує той чи інший склопакет.

Коментарі про роботу з нами
Склопакети