fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Однокамерні склопакети

Виробники пропонують кілька варіантів віконних конструкцій, одним з популярних є однокамерний склопакет. Він являє собою конструкцію, що складається з двох видів скла, які знаходяться один від одного на певній відстані. Камера, утворена склом, заповнюється сухим повітрям або інертним газом, що забезпечує високі теплоізоляційні властивості, запобігає запотіванню скла з внутрішньої сторони. Простір між склом заповнюється спеціальною гранульованою речовиною, вбирає надлишки вологи.

Переваги однокамерних пакетів:
 1. Висока світлопроникність

  Ідеально підходить для скління веранд, лоджій, балконів, терас, альтанок

 2. Невелика вага конструкції

  Мінімальне навантаження на фурнітуру та опорні елементи

 3. Простота монтажу

  Даний тип вікон найлегший в установці

 4. Низька вартість

  Кількість стекол та невелика вага знижує вартість конструкції

Однокамерні склопакети- Фото №11
Однокамерні склопакети- Фото №24

Знижка

На всю продукцію знижка 30% на перше замовлення

Знижка діє до 15 грудня

Детальніше

Купити високоякісний склопакет однокамерний пропонує компанія Вікна – Дизайн, де представлені профільні системи від відомого німецького виробника Рехау. У нас можна вибрати 1-камерний склопакет, енергозберігаючий, звукоізоляційний, інший. Вартість залежить від товщини стекол, типу, інших факторів.

Різновиди склопакетів

Залежно від технічних характеристик, однокамерні склопакети підрозділяються на кілька видів. Це необхідно враховувати при виборі вікна, виходячи з його призначення, кліматичних умов.

Ударостійкі. У таких склопакетах встановлені скла системи «триплекс», покриті зі спеціальної плівки. За рахунок цього скла витримують сильні механічні навантаження. Якщо таке вікно розіб’ється, що зробити досить складно, то від скла не розлітаються на всі боки, а залишаються в конструкції.

Енергозберігаючі. У таких склопакетах використовується скло двох видів:

— І – скло (з нанесеним на скло за допомогою вакуумного напилення, плівкоутворювального шару, що забезпечує ефективне відображення теплових хвиль від скляної поверхні);

— Д – скло (на них наноситься особливе тверде напилення, що захищає від ІК – променів).

Сонцезахисні. Такі склопакети можуть оснащуватися рефлекторними стеклами (дзеркально відображають УФ промені), або розжареними стеклами, які пройшли спеціальну термічну обробку.

Шумозахисні. Запобігають проникненню сторонніх звуків, шумів всередину приміщення, часто оснащуються стеклами системи «триплекс».

Замовити однокамерні склопакети з установкою, можливо в Києві, Київській області, також ми співпрацюємо з клієнтами з інших міст. На сайті компанії можна дізнатися, скільки коштує однокамерний склопакет за м2, ознайомитися з їх асортиментом.

Приклади робіт
Однокамерні склопакети- Фото №9
Однокамерні склопакети- Фото №27
Однокамерні склопакети- Фото №3
Коментарі про роботу з нами