fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

П’ятикамерні вікна

Для забезпечення затишку, комфортних умов в приміщенні, використовуються сучасні ПВХ конструкції, які прийшли на зміну традиційним дерев’яним. На сучасному ринку вони представлені різними модифікаціями, але найбільшою популярністю користуються п’ятикамерні вікна, які володіють оптимальними звуко-, теплоізоляційними властивостями. Такі конструкції будуть ідеальним варіантом для житлових будинків, розташованих в безпосередній близькості до курних, гучним автодорогах.

Технічні особливості п'ятикамерних вікон:
 1. Кількість камер

  5 камер

 2. Монтажна ширина

  70 міліметрів

 3. Склопакети

  до 40 міліметрів

 4. Експлуатаційний період

  до 40 років

П’ятикамерні вікна- Фото №11
Плюси п'ятикамерних профілів:
П’ятикамерні вікна- Фото №9

Знижка

На всю продукцію знижка 30% на перше замовлення

Знижка діє до 15 грудня

Детальніше

Купити пятикамерний склопакет високої якості, пропонує компанія Вікна – Дизайн.

На сайті представлена ​​продукція провідного світового виробника віконних систем Рехау. Виготовляються пластикові п’ятикамерні вікна з екологічно чистих, безпечних для здоров’я людей матеріалів.

Що собою являє п’ятикамерна конструкція

Складається п’ятикамерний профіль з п’яти повітряних камер, одна з яких основна, інші допоміжні. Призначається основна камера для додавання профілю необхідної жорсткості. Вона оснащена армирующим елементом, наявність якого запобігає деформації конструкції. Монтажна товщина п’ятикамерного профілю – 70 міліметрів. Камери допоміжні (меншого розміру), забезпечують шумо-, теплоізоляцію. Плюси п’ятикамерних профілів:

Додатково п’ятикамерні вікна оснащуються фурнітурою високої якості від найкращих виробників. Це забезпечує надійну, тривалу експлуатацію віконних конструкцій. На сайті компанії можливо дізнатися вартість п’ятикамерного профілю.

Наші монтажники встановлять вікна під ключ в Києві, Київській області, з наданням гарантії.

Приклади робіт
П’ятикамерні вікна- Фото №11
П’ятикамерні вікна- Фото №25
П’ятикамерні вікна- Фото №1
П’ятикамерні вікна- Фото №3
П’ятикамерні вікна- Фото №30
Коментарі про роботу з нами