fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Скління балконів

Коротко про послугу

Для створення максимального комфорту не тільки в зоні балкона, але й у всій квартирі, виконується скління балконів та лоджій, за рахунок чого забезпечується прекрасна теплоізоляція. Якісне скління балконів дозволяє отримати ще одне приміщення в квартирі, обєднавши його згідно з особистими потребами.

Скління балконів- Фото №21
Приклади робіт
Скління балконів- Фото №8
Скління балконів- Фото №12
Скління балконів- Фото №14
Скління балконів- Фото №11
Скління балконів- Фото №6
Скління балконів- Фото №22
Скління балконів- Фото №18
Скління балконів- Фото №25
Скління балконів- Фото №23
Скління балконів- Фото №14
Скління балконів
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Скління балконів- Фото №13

Гарантія на всі вироби

Скління балконів- Фото №28

Будь-які форми оплати.

Скління балконів- Фото №6

Доставка власним транспортом.

Скління балконів- Фото №17

Виконуємо замовлення вчасно.

Скління балконів- Фото №12

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Скління балконів- Фото №23

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Самостійно засклити балкон неможливо, оскільки це трудомісткий процес, що вимагає практичного досвіду та знань. Тому найкращим рішенням буде звернення до професіоналів компанії Вікна — Дизайн. Ми зможемо швидко та якісно засклити балкон у Києві, Ірпені, Борисполі, Броварах, інших населених пунктах Київської області.

Засклення балконів та лоджій, це:

— запобігання тепловтрат, проникнення холодного повітря в квартиру;

— можливість створення унікальних інтер’єрів, завдяки використанню не тільки білого, але й кольорового ламінованого профілю;

— надійний захист від несанкціонованого проникнення третіх осіб, завдяки установці броньованих склопакетів, використання сучасної противовзломной фурнітури.

Наша команда складається з фахівців з багаторічним практичним досвідом в сфері скління. Це дозволяє виконувати роботи під ключ будь—якого ступеня складності у встановлені терміни. Вартість скління залежить від типу балкона, лоджії, їх розмірів, виду скління, використовуваного профілю, склопакетів, інших факторів.

Види балконів, на яких виконується скління

Якісне скління лоджії пластиковими вікнами, а також балконів в хрущовці, дозволить утеплити не тільки дане приміщення, а й всю квартиру, знизивши тим самим витрати по рахунках. Також балкон, що засклили, запобігає проникненню в квартирі сторонніх шумів, холодного вітру. Застосовується скління склопакетами для таких типів балконів.

1. П — образних. Засклити фронтальна частина разом з бічними сторонами балкона.

2. Г — образних. Засклити фронтальна частина та одна з бічних сторін балкона, чи не примикає до стіни будівлі. Скління може виконуватися з використанням відкриваються або глухих склопакетів.

3. Балконів еркерні. Це балкон напівкруглої форми, скління якого здійснюється з використанням глухих, поворотно — відкидних систем, з’єднаних всередині з армованим основою за допомогою спеціальних еркерів. Даний вид скління досить нестандартний, але при цьому дуже привабливий, тому його досить часто використовують при склінні лоджій приватного будинку, в котеджах.

Крім балконів, наша компанія виконує скління лоджій в квартирах. Від балкона вона відрізняється розташуванням — лоджія не виступає за межі фасаду, за рахунок чого при її благоустрій виконується скління тільки фронтальної частини. Даний тип скління є вигідним, оскільки при його монтажі не потрібне використання кутових кріплень, а роботи не відрізняються складністю.

Різновиди скління

Залежно від того, які вікна ПВХ використовуються при склінні, воно може бути:

1. Теплим. В цьому випадку використовуються стандартні ПВХ віконні блоки з теплим профілем, за рахунок чого на балконі можливо буде розміщувати меблі, побутову техніку, адже протягом цілого року на балконі буде тепло.

2. Холодним. При використанні холодного профілю при склінні, на балконі можливо буде зберігати речі, а для відпочинку використовувати його тільки в літній період.

До нестандартних рішень відноситься французьке скління, при якому вікна на балконі встановлюються від стелі до підлоги, що дозволяє візуально розширити простір, отримати максимальну кількість природного світла.

Замовити скління можливо не виходячи з дому, зателефонувавши нам за вказаними телефонами, або заповнивши форму зворотного зв’язку. На сайті можливо дізнатися, скільки коштує квадратний метр скління балкона або лоджії.

Коментарі про роботу з нами
Скління балконів