fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Винос балкону

Коротко про послугу

Все більшою популярністю користується винос балкону, оскільки дана процедура дозволяє збільшити корисну площу житла, до чого прагнуть мешканці багатоквартирних будинків, особливо якщо приміщення невеликої площі.

Винос балкону- Фото №17
Приклади робіт
Винос балкону- Фото №25
Винос балкону- Фото №19
Винос балкону- Фото №25
Винос балкону- Фото №5
Винос балкону
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Винос балкону- Фото №15

Гарантія на всі вироби

Винос балкону- Фото №16

Будь-які форми оплати.

Винос балкону- Фото №29

Доставка власним транспортом.

Винос балкону- Фото №15

Виконуємо замовлення вчасно.

Винос балкону- Фото №8

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Винос балкону- Фото №11

Гарантуємо безпеку використання виробів.

При винесенні або розширенні балкона здійснюється нарощування балконної плити за допомогою швелерів. Використання даної технології сприяє збільшенню корисної площі на 2 метри квадратних (в середньому). При збільшенні площі слід дотримуватися закону, який передбачає узгодження розширення з БТІ, іншими структурами, від яких слід отримати спеціальний дозвіл, та лише після цього виконувати скління балконів та лоджій з виносом.

Також даний захід виконується з метою скління балкона, його утеплення, що часто призводить до втрати значної простору. Всі роботи необхідно виконувати тільки професійними монтажниками, які працюють в компанії Вікна — Дизайн. У нас можливо замовити винос балкона в Києві, Ірпені, Борисполі, Броварах, інших населених пунктах Київської області.

Наші фахівці з багаторічним практичним досвідом не тільки якісно та швидко виконують роботи будь—якого ступеня складності під ключ, а й роблять правильні розрахунки, що позбавить замовника від жахливих наслідків у вигляді обвалився балкона. Вартість робіт залежить від їх виду, використовуваних матеріалів, загальної площі балкона, інших параметрів.

Види виносних робіт

Балкон з виносом дозволяє використовувати корисну площу квартири по максимуму. Використання сучасних технологій дозволяє виробляти винос балкона по підлозі або по підвіконню. Дані види відрізняються характером робіт, що проводяться, мають на увазі різне навантаження на парапет та саму конструкцію.

Розширення по підлозі

При такому виді робіт балкон може бути продовжений по всьому периметру приблизно на 35 сантиметрів (більш точні розміри назве фахівець після попередньої діагностики приміщення). Даний вид робіт займає багато часу, вимагає укладення значних коштів, тому внесений балкон по підлозі робиться в тому випадку, коли необхідно розширити кухню, або зробити з балкона ще одну кімнату.

Роботи складаються з:

— демонтажу старих поручнів та парапету:

— нарощування плити балконних з використанням швелерів;

— додаткового закріплення плити, за рахунок збільшення її ваги (закріплення виконується за допомогою швелерів, що дозволяють зміцнити плиту в стіні приблизно на 25 сантиметрів);

— формування, монтажу нового парапету;

— виконання зовнішньої обшивки;

— установки віконних систем.

У випадках якщо внесений пластиковий балкон буде використовуватися як кімната, рекомендується використовувати енергозберігаючі, шумоізоляційні склопакети.

Розширення по підвіконню

Такий варіант є більш простим, тому використовується частіше. Винесення підвіконня здійснюється приблизно на 30 сантиметрів, за рахунок цього ж показник збільшується площа, яка знаходиться вище підвіконня. При такому розширенні на парапет лягає більш серйозне навантаження, тому його обов’язково потрібно замінити за допомогою зварної конструкції, або додатково зміцнити. Роботи виносу балкона по підвіконню складаються з:

— установки нового парапету, з обов’язковим його закріпленням;

— виконання зовнішньої обшивки балкона / лоджії;

— монтажу віконного блоку;

— установки підвіконня.

Якщо балкон розширений таким способом, на ньому можливо розміщувати полки, вбудовані ящики для зберігання господарських пристосувань. Винос по підвіконню може бути частковим (з боків або фронтальній стороні), а не повним. У разі поглиблення парапету скління балкона буде проводитися на одному рівні з боковинами стін.

На сайті нашої компанії можливо замовити виконання розширення балкона, а також дізнатися, скільки коштує ця послуга.

Коментарі про роботу з нами
Винос балкону