fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Вікна Rehau

Коротко про послугу

Величезною популярністю серед споживачів користуються вікна Рехау німецького виробництва. Даний виробник є одним з перших на ринку з випуску ПВХ віконних профілів високої якості, що володіють усіма відповідними сертифікатами.

Вікна Rehau- Фото №25
Каталог
Приклади робіт
Вікна Rehau- Фото №14
Вікна Rehau- Фото №8
Вікна Rehau- Фото №4
Вікна Rehau- Фото №13
Вікна Rehau- Фото №14
Вікна Rehau
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Вікна Rehau- Фото №24

Гарантія на всі вироби

Вікна Rehau- Фото №5

Будь-які форми оплати.

Вікна Rehau- Фото №9

Доставка власним транспортом.

Вікна Rehau- Фото №7

Виконуємо замовлення вчасно.

Вікна Rehau- Фото №16

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Вікна Rehau- Фото №9

Гарантуємо безпеку використання виробів.

До ПВХ вікон Рехау підходить фурнітура будь-якого виробника, також вони відрізняються високим рівнем безпеки, піддаються вторинній переробці.

Купити вікна Рехау металопластикові можливо в компанії Вікна Дизайн, продаж яких здійснюється для клієнтів усіх регіонів України. Ми пропонуємо вікна стандартні, розсувні, з білим або ламінованим профілем, прозорими, тонованими стеклами. Також клієнти можуть замовити нестандартні вікна (круглої, трикутної форми, у вигляді трапеції, арочні).

Вікна REHAU, за рахунок унікальних властивостей профілю, характеризуються: – екологічністю;

– гігієнічністю;

– безпекою;

– ергономічність;

– високою міцністю;

– стійкістю до перепадів температурного режиму.

Особливості вікон Рехау

Використовується для виготовлення профілів матеріал ПВХ, відрізняється високою якістю, відмінним інженерним виконанням, тому вікна від нашої компанії – краще рішення для будь-якого приміщення. Потрібно відзначити, що вартість вікон компанії Рехау, прийнятна. Завдяки лояльній ціновій політиці, клієнти можуть вибрати як бюджетні вікна, так і конструкції преміум сегменту.

У більшості профільних систем REHAU встановлюються однокамерні або двокамерні склопакети, також вікна можуть бути зі енергозберігаючим склом.

До переваг віконних конструкцій даного бренду відносяться:

1. Відмінні теплоізоляційні властивості.

2. Прекрасна звукоізоляція.

3. Довговічність конструкцій (термін служби складає близько сорока років).

4. Надійне ущільнення, що забезпечує оптимальний мікроклімат в приміщенні.

5. Різноманітність колірних, фактурних рішень.

Ідеально рівна, гладка поверхня профілів, за рахунок чого забезпечується легкий догляд.

Дізнатися, скільки коштують вікна Рехау, можливо на сайті компанії Вікна – Дизайн, де можливо виконати розрахунок вартості за м2 по заданих параметрах в спеціальній формі.

Найбільш затребувані вікна Рехау

До них відносяться віконні конструкції, представлені двома типами.

1. Euro-Design 60. Для їх виготовлення використовується трикамерний профіль, монтажна ширина якого становить шістдесят міліметрів. Завдяки цьому, є можливість застосування одно-, дво- камерних склопакетів (з товщиною до 32 мм). Двухконтурне ущільнення з високоякісного матеріалу, продумана система водовідведення, запобігає проникненню всередину приміщення вологи, пилу.

2. Euro-Design 70. Для їх виготовлення виробник застосовує п’ятикамерний профіль, що забезпечує максимальний захист. Профіль шириною в сімдесят міліметрів дозволяє використовувати одно- та двокамерні склопакети (з товщиною до 40 мм). Такі вікна відрізняються прекрасними енергозберігаючими властивостями, за рахунок особливої ​​конструкції профілю (вона дозволяє використовувати енергозберігаючі, триплекс скла).

Купити вікна REHAU можливо в Києві, Київській області, з установкою систем в стислі терміни. Роботи виконуються досвідченими фахівцями під ключ. Також вікна можливо замовити в Чернігові, Львові, інших містах України. У каталозі можливо ознайомитися з типами скла.

Коментарі про роботу з нами
Вікна Rehau