fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Synego

До однієї з кращих профільних систем преміум класу відноситься Rehau Synego. Вона в лінійці даного виробника є найбільш теплою. Профіль з монтажною глибиною 80 міліметрів, дозволяє використовувати склопакети товщиною до 51 мм. Він володіє кращими показниками тепло-, звукоізоляції. Це забезпечує захист від проникнення всередину зовнішніх шумів, створює комфортні умови в приміщенні.

Профільна система Рехау Синего – це екологічно чистий продукт, який відповідає європейським стандартам якості. Віконні конструкції, для виготовлення яких використовується даний профіль, пройшли сертифікацію, їх дозволено встановлювати в медичних, дитячих установах.

Особливості профілю Синего
 1. Протизламний захист

  Підвищений клас протизламного захисту - WK-3 (A)

 2. Відмінна теплоізоляція

  Дозволяє знизити тепловтрати

 3. Хороша звукоізоляція

  Захист від проникнення зовнішніх шумів

 4. Інноваційна поверхня профілю

  Вікна вимагають менше зусиль по догляду

Synego- Фото №18
Вікна Rehau Synego, характеризуються такими особливостями:
Synego- Фото №4

Знижка

На всю продукцію знижка 30% на перше замовлення

Знижка діє до 15 грудня

Детальніше

Готові запропонувати купити вікна REHAU SYNEGO на нашому сайті.
Компанія Вікна-Дизайн працює з виробниками без посередників.
Доставка металопластикових конструкцій по Києву та Київській області здійснюється власним автотранспортом нашої компанії. Використовуються профілі даного типу при будівництві нових будівель, а також при проведенні реконструкційних робіт в старих будівлях.
Конструкція профілю складається з семи камер, розташованих в рамі, і шести у віконній стулці. Це дозволяє істотно знизити тепловтрати, економити на опаленні, відмовитися від додаткового утеплення. Наявність трьохконтурних ущільнювачів, що надійно захищають від протягу, проникнення всередину вологи.
При виготовленні поверхні профілю використовується інноваційна формула High Definition Finishing (HDF), особливістю якої є більш гладка текстура, на якій не затримується бруд, за рахунок чого вікна на протязі тривалого періоду часу залишаються чистими, блискучими, також спрощується догляд за ними. Також профільна система Рехау Синего відрізняється підвищеним класом протизламного захисту – WK-3 (A).
Наші монтажники виконують роботи будь-якого ступеня складності під ключ. Проходять сертифікацію Рехау в Україні. Вікна будуть встановлені згідно з усіма нормами та Вашим побажанням.

Приклади робіт
Synego- Фото №17
Synego- Фото №17
Synego- Фото №16
Synego- Фото №19
Synego- Фото №12
Коментарі про роботу з нами