fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Арочні вікна

Коротко про послугу

Надати квартирі або приватному будинку елегантності, зробити житло оригінальним та нестандартним, дозволяють арочні вікна, які також дуже часто використовуються при склінні історичних будівель.

Арочні вікна- Фото №15
Приклади робіт
Арочні вікна- Фото №6
Арочні вікна- Фото №11
Арочні вікна- Фото №11
Арочні вікна- Фото №9
Арочні вікна- Фото №30
Арочні вікна
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Арочні вікна- Фото №30

Гарантія на всі вироби

Арочні вікна- Фото №23

Будь-які форми оплати.

Арочні вікна- Фото №25

Доставка власним транспортом.

Арочні вікна- Фото №8

Виконуємо замовлення вчасно.

Арочні вікна- Фото №18

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Арочні вікна- Фото №13

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Проектування арочних вікон передбачає ретельний замір, складний монтаж, адже функціональність конструкції залежить від способу відкриття стулок, обробки укосів. Конструкції арочного типу Рехау забезпечують відмінну тепло-, звукоізоляцію, вони дозволяють візуально подовжити, розширити приміщення.

Вікна арочного типу даного виробника характеризуються надійністю, міцністю, стійкістю до впливу негативних факторів зовнішнього середовища. Профіль не жовтіє, не розтріскується при низьких температурах.

Арочне вікно може бути декількох різновидів:

—  мавританською (у формі підкови);

—  напівциркульною (правильної форми);

—  англійською;

— стрілчастою.

На вигідних умовах купити оригінальні напівкруглі вікна від відомого німецького виробника Рехау пропонує компанія Вікна – Дизайн. При виготовленні віконних ПВХ віконних конструкцій використовуються сучасні екологічні, нетоксичні матеріали. Їх вартість залежить від склопакету, кольору, інших параметрів.

Особливості вікон арочного типу

Вікна металопластикові арочні, на відміну від конструкцій стандартної форми, армуються не по всьому периметру. Для увігнутих сторін армування не потрібне, оскільки вигнута форма віконного профілю надається при нагріванні ПВХ матеріалу. Для інших сторін армування використовується, як і для звичайних вікон – за допомогою оцинкованої сталі.

Виходячи з особливостей приміщення, арочне пластикове вікно може бути глухим, штульповим, поворотним відкидним. Незважаючи на спосіб відкривання, в аркових вікнах не армується тільки арочна частина. Виходячи з побажань клієнтів, профіль арочного вікна може бути Euro-Design 60, Euro-Design 70, GENEO або SYNEGO.

Оснащуються арочні вікна фурнітурою від кращих виробників, склопакетами:

одно-, двокамерні;

— енергозберігаючими «триплекс»;

— тонованими;

— іншими.

Арочні вікна можливо замовити в Києві, Київській, Чернігівській та Львівській області (з установкою). На сайті компанії в спеціальній формі можливо розрахувати вартість арочного вікна, згідно із заданими параметрами. Установка вікон виконується нашими фахівцями з багаторічним практичним досвідом під ключ, незалежно від ступеня складності робіт.

Коментарі про роботу з нами
Арочні вікна