fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Двері для котеджу

Коротко про послугу

Вхідні двері в котедж — це обов’язковий елемент, який надає завершеності будовою, робить його привабливим зовні, а також забезпечує захист від впливу зовнішніх негативних чинників, несанкціонованого проникнення в приміщення.

Двері для котеджу- Фото №21
Приклади робіт
Двері для котеджу- Фото №19
Двері для котеджу- Фото №13
Двері для котеджу- Фото №20
Двері для котеджу- Фото №24
Двері для котеджу- Фото №10
Двері для котеджу
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Двері для котеджу- Фото №17

Гарантія на всі вироби

Двері для котеджу- Фото №16

Будь-які форми оплати.

Двері для котеджу- Фото №26

Доставка власним транспортом.

Двері для котеджу- Фото №7

Виконуємо замовлення вчасно.

Двері для котеджу- Фото №16

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Двері для котеджу- Фото №24

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Двері для котеджу встановлюються безпосередньо з боку вулиці, тобто це зовнішні моделі. Вони щодня піддаються навантаженням механічного характеру, впливу природних факторів, дані моделі зобов’язані бути міцними та надійними, стійкими до різних середовищ.

На вигідних умовах купити високоякісні двері для котеджів та заміських будинків в Україні, пропонує компанія Вікна — Дизайн.

Двері вуличні в котедж, представлені нашою компанією відрізняються герметичністю, високим класом захисту від злому, прекрасно зберігають тепло, оснащені якісною фурнітурою, що забезпечує ефективне функціонування двері.

Класифікація дверей

Двері для котеджу представлені різними моделями, які між собою відрізняються матеріалом виготовлення, конструкційними особливостями.

1. Матеріал виготовлення. При виробництві зовнішніх дверних конструкцій для котеджів, інших приміщень, використовується високоміцний пластик, алюміній. Двері з цих матеріалів характеризуються відмінними звукоізоляційними, теплоізоляційними властивостями, вологостійкістю, витримують зміни температури.

2. Спосіб відкриття. До популярних моделей належать орні конструкції (можуть відкриватися всередину або назовні, бути лівостороннім, правостороннім). Також є розсувні двері, але в якості вхідних, такі моделі практично не використовуються.

3. Кількість стулок. Вуличні двері для котеджів можуть бути одностулковими (з одним дверним полотном), полуторними (мають дві стулки, але одна менше інший наполовину), двостулковими (складаються з двох однакових стулок).

 Замовити будь—які двері для котеджу з установкою, можливо в Києві, Київській області. Також ми співпрацюємо з клієнтами з інших міст України.

Коментарі про роботу з нами
Двері для котеджу