fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Скляні двері

Коротко про послугу

Обов’язковим елементом будь—якого офісу є двері, яка не тільки виконує свої безпосередні функції захисту, але й виступає в якості декору, що підкреслює оригінальність, індивідуальність інтер’єру.

Скляні двері- Фото №30
Скляні двері
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Скляні двері- Фото №30

Гарантія на всі вироби

Скляні двері- Фото №5

Будь-які форми оплати.

Скляні двері- Фото №2

Доставка власним транспортом.

Скляні двері- Фото №22

Виконуємо замовлення вчасно.

Скляні двері- Фото №23

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Скляні двері- Фото №13

Гарантуємо безпеку використання виробів.

До найбільш популярних моделей належать скляні офісні двері, які мають привабливий зовнішній вигляд, стильний дизайн, відрізняються практичністю, надійністю.

На вигідних умовах купити високоякісні скляні двері в офіс пропонує компанія Вікна — Дизайн. У нас представлені дверні конструкції, що володіють прекрасними експлуатаційними властивостями. Вартість дверей залежить від різних факторів — типу конструкції, товщини скла, що використовується, фурнітури, розміру виробів. Представлені в нашому інтернет — магазині двері оснащуються якісною фурнітурою, що істотно продовжує термін їх використання без зміни робочих характеристик.

До переваг офісних дверей зі скла відносяться:

— відмінна здатність пропускати світло, що є дуже важливим для забезпечення комфортних умов праці;

— високі звукоізоляційні, теплоізоляційні властивості;

— тривалий експлуатаційний термін;

— простий догляд.
Виходячи з того, що офісні скляні двері піддаються значним щоденним навантаженням, вони повинні бути міцними та безпечними.

Особливості дверей

До відмітних особливостей скляних дверей для офісів відносяться стійкість до вологи, пошкоджень механічного характеру, температурного впливу. Конструкція скляних дверей складається з дверного полотна (скляного), навісних петель, ручок, інших елементів (поріг, упори, доводчики, лиштви).
За способом відкриття вони можуть бути:
— орні (відкриваються всередину або назовні), практично всі моделі оснащуються доводчиком (механізм, що забезпечує плавне закривання дверей);
— митників. Такі двері відкриваються в обидві сторони, за рахунок чого функціональність конструкції збільшується;
— розсувного типу (їх основний плюс полягає в економії простору, оскільки для таких дверей немає необхідності виділяти місце для відкривання стулок, адже вони зсуваються по напрямних).
Для дверей використовується загартоване скло, міцне, стійке до пошкоджень. Навіть якщо воно розіб’ється, осколки не розлетяться на всі боки. Скло, за бажанням замовника, може бути прозорим, матовим, з піскоструминної обробкою, тонованим.

Коментарі про роботу з нами
Скляні двері