fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Установка вікон

Коротко про послугу

Установка вікон одна з послуг нашої компанії. Ми пропонуємо монтаж, який повністю відповідає стандартам та технології.

Установка вікон- Фото №26
Установка вікон
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Установка вікон- Фото №30

Гарантія на всі вироби

Установка вікон- Фото №15

Будь-які форми оплати.

Установка вікон- Фото №25

Доставка власним транспортом.

Установка вікон- Фото №15

Виконуємо замовлення вчасно.

Установка вікон- Фото №11

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Установка вікон- Фото №14

Гарантуємо безпеку використання виробів.

В результаті вікна не запотівають, їх конструкція герметична, немає проблем з перекосами та інших недосконалостей, які можуть виникати при неякісної установці. Ціна послуги залежить від кількості віконних блоків та віддаленості населеного пункту. Працюємо в межах Києва та Київської області.

Етапи монтажу

Установка пластикових вікон проводиться за чітким алгоритмом, відхилення від якого загрожує негативними наслідками. Саме тому наші установники чітко виконують по кроках такі дії:

1. Демонтаж старої віконної конструкції. Крім рами прибираються також підвіконня, відливи. Не завжди виходить прибрати старе вікно, не пошкодивши його, про це ми завжди попереджаємо.

2. Підготовка отвору. Монтаж вікон здійснюється в очищений від сміття, у міру можливості отвір вирівнюється. Для бетонних та цегляних будинків – це найчастіше не проблема. Для створення максимального захисту стін та профілю прокладається пароізоляційна стрічка.

3. Підготовка металопластикового вікна. З готової конструкції знімається стулка, якщо вона не глуха. З будь-якого типу витягуються скла. У рамі сверлится отвір під металовироби, наклеюється пакувальна стрічка.

4. Закріплення ПВХ вікна. Рама вставляється в отвір, її позиція вирівнюється за допомогою рівня. Далі анкерами вона фіксується.

5. Для пластикових конструкцій обов’язково створюються монтажні шви. З цією метою використовується монтажна піна. Поверх вона покривається пароізоляційним матеріалів, зсередини приміщення. Зовні також використовується спеціальний матеріал – ПСУЛ стрічка.

6. Монтаж відливів.

7. Навішування стулок та установка склопакетів. Замовлення професійного монтажу позбавить від ризиків розбити скло.

8. Установка підвіконь.

9. Перевірка герметичності, регулювання фурнітури.

Якщо замовлена ​​послуга під ключ, то облаштовуються укоси, в тому числі штукатурити. Прайс на роботи можливо уточнити у наших менеджерів. Але ми гарантуємо, що зробивши замовлення вікон у нас, можливо розраховувати на знижку при установці.

Часті помилки при самостійній установці

Нам не раз доводилося перевстановлювати вікна після господарів на 100% впевнених у своїх навичках та уміннях. Тому пропонуємо перелік найпоширеніших помилок. Перша проблема – самостійні виміри – найчастіше вони не точні що призводить до великих складнощів з установкою. Якщо вікно занадто велике, то доводиться вигадувати хитромудрі конструкції, якщо мало – застосовувати багато піни або додатково нарощувати укоси.

Наступна проблема – монтаж на нерівну поверхню. Скільки коштує усунення цього недосконалості, навіть порахувати складно, іноді вікно просто стати непридатним для подальшого використання. Конструкція буде негерметичной, постраждає фурнітура.

Ще одна проблема, якої грішать домашні умільці – установка на око, без використання рівня. Результати – перекіс рами, що може призвести до:

– Проблемам з відкриванням стулки.

– Порушенням цілісності скла.

Величезні проблеми в процесі експлуатації виникають, якщо не використовувати спеціальні монтажні стрічки. Ціна їх за м2 невисока, але часто їх покупкою просто нехтують. Як результат швидко втрачається герметичність віконних конструкцій. Уникнути всіх цих неприємностей можливо замовивши установку у нас.

Наша фірма пропонуємо виключно якісний монтаж та найдоступніші розцінки за квадратний метр вікна та його установки. Розрахунок вартості можливо отримати, зв’язавшись з нами будь-яким зручним способом. Тільки на перший погляд процес простий, але важливо враховувати багато нюансів. Нехтування ними в майбутньому здатне негативно вплинути на експлуатаційні якості навіть дуже хорошого вікна.

Коментарі про роботу з нами
Установка вікон