fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Ролети

Ролети  - Фото №


Коротко про послугу

Ролети на вікна тканинні та захисні поступово набирають популярності не тільки для використання в магазинах, малих архітектурних формах, але й в приватних будинках та навіть квартирах. Вони бувають декількох видів — захисні, вони ж та зовнішні та тканинні, які використовуються всередині приміщення.

Ролети- Фото №9
Каталог
Приклади робіт
Ролети- Фото №8
Ролети- Фото №30
Ролети- Фото №24
Ролети- Фото №15
Ролети- Фото №10
Ролети
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Ролети- Фото №15

Гарантія на всі вироби

Ролети- Фото №25

Будь-які форми оплати.

Ролети- Фото №16

Доставка власним транспортом.

Ролети- Фото №2

Виконуємо замовлення вчасно.

Ролети- Фото №19

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Ролети- Фото №28

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Наш магазин пропонуємо цілком звичні по конструкції ролети, які складаються вони з:

ролетних полотен. Його формують ламелі, які відрізняються по матеріали виготовлення, довжині та ширині. Захисні ролети виготовляються з алюмінію або сталі. Тканинні з натуральних або синтетичних матеріалів зі спеціальним просоченням. За рахунок цього вони дуже зручні в експлуатації, так як не поглинають пил, вологу.

валу. Це пристосування, яке змотує полотно.

Додатково ролети можуть комплектуватися направляючими — по ним рухається полотно та захисним коробом. Для вуличних ролет ці компоненти є обов’язковими. Для тканинних, які використовуються в приміщенні немає. До того ж у них істотно відрізняється конструкція та розміри короба.

Переваги використання ролет

Є кілька причин, по яких варто придбати ролети для використання вдома або в офісі, причому ці переваги однакові для всіх типів конструкцій:

— Доступні за ціною та легкі конструкції. Вони захищають приміщення від проникнення сонячних променів, роблять внутрішній простір комфортніше.

— Слугують відмінним варіантом оформлення віконного отвору зовні та всередині.

— Чи можуть використовуватися в будівлях та кімнатах будь—якого призначення.

— Простота монтажу та догляду за зносостійкими матеріалами.

Використовувані матеріали

Перед тим, як замовити ролети, корисно також детальніше дізнатися про матеріали їх виготовлення. Найпоширеніші — алюміній, сталь (для вуличних) та синтетичні матеріали для ролетів, які використовуються всередині приміщення.

Алюміній легкий, дає відмінну шумоізоляцію. Для такого встановлюється автоматичний привід, але при цьому ролету не важко підняти руками. Встановлюються для вікон та для внутрішнього зонування. Але важливо враховувати, що алюміній деформується, тому в якості захисту для вхідної групи не підходить.

Сталеві ролети відрізняються підвищеною міцністю, але вони та вагу мають більшу. Навіть якщо зловмисникам вдасться зламати їх, то відкрити вручну навряд чи вийде. Сталь не деформується, пошкодити її іншим способом також проблематично. Це вже точно приверне увагу.

Що стосується тканинних, то вони виготовлені з різних матеріалів — синтетичних та натуральних, можуть мати яскраві малюнки, принти або бути однотонними. Конструкція їх практично ідентична описаній вище. Основні їх переваги — зносостійкість, несхильність вигорання під вплив ультрафіолету. За таким спеціальним матеріалом легко доглядати та він відмінно вписується в дизайн будь—якого приміщення. Головне — правильно вибрати колір та розмір.

Від чого залежить ціна ролет

Багатьох хто звертається до нас, цікавить, скільки коштують ролети. Точний розрахунок можливо отримати тільки після виміру отвору для якого потрібні ролети. На вартість впливають такі чинники:

Тип ролет. Тканинні істотно дешевше захисних з алюмінію або сталі.

Розмір полотна.

Матеріали виготовлення. Чим вище технічні характеристики, що захисних, що тканинних ролет, тим вище ціна готового виробу з них.

Необхідність нанесення малюнка. Це більшою мірою стосується тканинних ролет, адже вони можуть додатково декоруватися принтами. Хоча та на захисні можливо їх нанести. Наприклад якщо вони для вітрини магазину — то можуть бути контактні дані, графік роботи, послуги та т.д.

У нас запропоновані ролети різного типу та з різних матеріалів, вибір, форм та розмірів величезний. Також можливо купити рулонні штори та інші варіанти оздоблення для вікон в Києві та області.

Коментарі про роботу з нами
Ролети