fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Офісні двері

Коротко про послугу

Двері є невід’ємним елементом будь—якого приміщення, в тому числі та офісного. При виборі даних конструкцій слід враховувати той факт, що офісні двері відрізняються від міжкімнатних виробів для будинку, практично всім, а єдиним об’єднуючим їх фактором є наявність петель.

Офісні двері- Фото №26
Приклади робіт
Офісні двері- Фото №8
Офісні двері- Фото №9
Офісні двері- Фото №27
Офісні двері- Фото №27
Офісні двері- Фото №15
Офісні двері
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Офісні двері- Фото №21

Гарантія на всі вироби

Офісні двері- Фото №9

Будь-які форми оплати.

Офісні двері- Фото №19

Доставка власним транспортом.

Офісні двері- Фото №26

Виконуємо замовлення вчасно.

Офісні двері- Фото №25

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Офісні двері- Фото №21

Гарантуємо безпеку використання виробів.

В Україні купити високоякісні двері в офіс, пропонує компанія Вікна — Дизайн. У нашому інтернет — магазині представлені конструкції різних моделей, продаж яких здійснюється на вигідних умовах.

Широкий асортимент дверей від кращих вітчизняних та зарубіжних виробників, який постійно поповнюється новими моделями, дозволяє вибрати вироби, як бюджетного варіанту, так і преміум класу. Їх вартість залежить від розміру, кольору, конструкційних особливостей, матеріалу виготовлення, інших параметрів. При необхідності, у нас можливо купити двері на замовлення, виготовлені за індивідуальними розмірами клієнта.

Для офісних конструкцій обов’язковим є наявність замку, вони зобов’язані бути стійкими до зношування, надійними. У порівнянні з вхідними дверима для будинку, двері офісні відрізняються меншою вагою.

 Умовно офісні двері підрозділяються на:

— представницькі (їх бачать відвідувачі, та саме якість та зовнішній вигляд таких дверей формує перше враження про серйозність компанії);

— службові (призначаються для розмежування простору між службовими приміщеннями).

Матеріал виготовлення

Виробники пропонують двері в офіс, при виробництві яких використовуються сучасні, екологічно чисті, безпечні для здоров’я матеріали.

1. Пластик. Двері ПВХ для офісу відносяться до популярних моделей, завдяки практичності, легкій вазі, функціональності. Для міцності конструкція з пластику оснащена потужним металевим профілем. Завдяки прекрасним експлуатаційним властивостям, простоті догляду, металопластикові двері є оптимальним рішенням для обладнання офісних приміщень.

2. Алюміній. Двері, виконані з даного матеріалу, стають все більш популярними. Вони характеризуються високою якістю, мають привабливий зовнішній вигляд.

Пластикові двері можуть бути виготовлені з стандартного білого ПВХ матеріалу, або бути ламінованим, алюмінієві також можуть бути білими, або пофарбовані в інший колір. Найчастіше в офісах використовуються конструкції, оснащені склопакетами.

Конструкційні особливості

Двері офісні розрізняються між собою декількома показниками.

1. За способом відкриття вироби підрозділяються на орні та розсувні. Орні двері можуть відкриватися всередину або назовні, бути лівостороннім, правостороннім, такі конструкції відрізняються практичністю, легкістю монтажу, економічністю. Не меншу популярність завоювали та розсувні моделі, які можуть відкривати вправо, вліво.

2. За кількістю стулок дверей підрозділяються на:

— одностулкові (з одним дверним полотном);

— двостулкові (складаються з двох однакових стулок);

— полуторні (мають дві стулки, з яких одна менше інший наполовину).

Замовити будь—яку двері для офісу з установкою, можливо в Києві, Борисполі, Ірпені, Броварах, інших населених пунктах Київської області. Також наша компанія співпрацює з клієнтами з інших міст України. Монтаж конструкцій під ключ здійснюють наші досвідчені фахівці, незалежно від ступеня складності робіт.

Коментарі про роботу з нами
Офісні двері