fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Фасадні жалюзі

Коротко про послугу

Рафштори – оригінальна та поки не дуже поширена варіація зовнішньої сонцезахисту. Монтуються вони особливим чином та тим самим створюють єдину конструкцію з фасадом, що вигідно відрізняє їх від інших систем.

Фасадні жалюзі- Фото №14
Фасадні жалюзі
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Фасадні жалюзі- Фото №14

Гарантія на всі вироби

Фасадні жалюзі- Фото №29

Будь-які форми оплати.

Фасадні жалюзі- Фото №7

Доставка власним транспортом.

Фасадні жалюзі- Фото №13

Виконуємо замовлення вчасно.

Фасадні жалюзі- Фото №1

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Фасадні жалюзі- Фото №26

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Фасадні жалюзі, вони ж рафштори не перекривають проріз вікна, а значить і не крадуть корисну площу. Це вкрай важливо для маленьких приміщень, де використовуються підвіконня.

Ці фасадні штори без проблем витримують вплив сонця, опадів та інших несприятливих чинників. Перепади температур та механічні дії їм також не страшні. За рахунок виготовлення з металу вони дуже міцні та довговічні.

Конструкції фасадних жалюзі складніше, ніж у жалюзі, які використовуються всередині приміщення. В першу чергу відрізняються наявністю механізму управління та захисного короба для ламелей. Ширина окремих планок варіюється в межах 50-100 мм. Також є напрямні з боків, шнур та планка внизу.

Рафштори, ціна яких цілком доступна допомагають регулювати інтенсивність денного світла, обмежити потрапляння сонячних променів. Тим самим приміщення, на вікнах якого вони встановлені – не перегрівається. Управління ними може здійснюватися в ручному або механізованому вигляді. Перший варіант дешевше, автоматика відповідно дорожче.

Варіанти виконання

Вартість фасадних конструкцій в тому числі залежить від їх конфігурації. Великого поширення набули варіації з:

ламелі С-образного профілю. У них є завальцован ребро жорсткості. За рахунок цього відбувається ефективне відсікання потоків сонячних променів.

ламелі Z-образного перетину. Вони здатні створити абсолютну темряву. Особливо це актуально, якщо в кімнаті використовується проектор.

– Плоскими планками. Цей різновид не відрізняється міцності, тому їх краще використовувати для маленьких вікон.

Оригінальне рішення рафштори з системою денного режиму. Вони стануть знахідкою для тих людей, які працюють біля вікна. Особливість конструкції в тому, що нижня частина може закриватися повністю та за рахунок цього сліпуче світло не потрапляє на стіл, та немає відблисків. Верхня ж частина зроблена так, щоб подавати світло та при цьому він направляється на стелю, створюючи м’яке, природне світіння.

Купити сучасні системи зовнішньої сонцезахисту можливо в нашому інтернет-магазині. Пропонуємо найдоступніші ціни в Києві та області.

Коментарі про роботу з нами
Фасадні жалюзі