fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Заміри вікон

Коротко про послугу

Замір вікон відповідальний процес, від якого залежить точність виготовлення віконного блоку. Проблеми в разі неправильних вимірів будуть великі. Якщо рама виявиться менше, то доведеться витратити багато монтажної піни для закладення, якщо ж більше, то вікно просто не стане в отвір, а значить встановити їх не вийти. Якраз тому потрібно віддати цю задачу в руки фахівцям.

Заміри вікон- Фото №30
Заміри вікон
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Заміри вікон- Фото №15

Гарантія на всі вироби

Заміри вікон- Фото №6

Будь-які форми оплати.

Заміри вікон- Фото №21

Доставка власним транспортом.

Заміри вікон- Фото №3

Виконуємо замовлення вчасно.

Заміри вікон- Фото №17

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Заміри вікон- Фото №25

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Замір вікон ПВХ це однозначно завдання для фахівця з досвідом та розумінням важливості процесу. Тут має значення точність буквально до міліметра, адже наслідки будуть не тільки відразу явними, але й відстроченими, якщо таке вікно взагалі вдасться встановити.

Важливість професіоналізму

Найчастіша проблема – розміри виготовленого вікна виявляються менше реально необхідних для отвору. Як результат доводиться:

– Використовувати більше монтажної піни.

– Монтувати добірні профілю.

– Нарощувати віконні укоси.

Весь цей час та додаткові витрати. А якщо вікно монтується взимку, є реальний ризик отримати значно більший рахунок за опалення, адже поки все це буде доопрацьовано багато тепла вийде на вулицю.

Навіть коли все це вийде виправити, відстрочені наслідки ніхто не відміняв, адже металопластикове вікно буде встановлено не по правильної технології. Це проявить себе з часом запотіванням вікон, деформації віконного блоку, тріщинами, щілинами. Як результат вікно почне пропускати холодне повітря. та в подальшому буде утворюватися цвіль.

Ще складніша ситуація, якщо пластикове вікно не поміщається. Це вже вимагає нестандартних рішень. Якраз тому замовити послугу виміру вікон від нашої компанії дуже до речі. Це точно позбавить від описаних вище проблем.

Що ми пропонуємо

У нас доступний безкоштовний виклик замірника. Ця послуга доступна тим, хто хоче замовити вікна в нашій компанії. Переваги співпраці:

– Чи не доведеться оплачувати вартість виїзду фахівця по Києву та Київській області.

– Точні та правильні заміри.

– Якщо навіть наш заміряє помилиться, то ми виготовимо новий віконний блок, який ідеально підійде під існуючий отвір.

Ціна виклику замірника при замовленні вікон в інших компаніях залежить від віддаленості клієнта. Умови надання послуги в цьому випадку обговорюються окремо. Отримати консультацію та викликати замірника можливо написавши нам на електронну пошту, зв’язавшись по телефону або замовивши зворотний дзвінок.

Коментарі про роботу з нами
Заміри вікон