fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Демонтаж вікон

Коротко про послугу

Демонтаж пластикових вікон може знадобитися, якщо була проведена їх неякісна установка.

Демонтаж вікон- Фото №28
Демонтаж вікон
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Демонтаж вікон- Фото №9

Гарантія на всі вироби

Демонтаж вікон- Фото №6

Будь-які форми оплати.

Демонтаж вікон- Фото №18

Доставка власним транспортом.

Демонтаж вікон- Фото №21

Виконуємо замовлення вчасно.

Демонтаж вікон- Фото №20

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Демонтаж вікон- Фото №17

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Щоб мінімізувати подальші підготовчі роботи, важливо правильно прибрати старий віконний блок. Також послуга демонтажу металопластикового вікна може знадобитися, якщо просто є бажання встановити більш теплі або сучасні склопакети.

Підготовчі роботи

Демонтаж вікна – процес, що вимагає підготовки. Причому найбільше потребує її не саме вікно, а навколишній простір. Так потрібно по можливості винести або максимально щільно накрити меблі, побутову техніку. Робота курна.

Що стосується інструменту, то використовуються:

– Ніж зі змінними лезами.

– Стамеска.

– Шпатель.

– Лом невеликого розміру.

– Шуруповерт.

Зняття скла

Демонтаж вікон, навіть якщо в майбутньому воно не буде використовуватися в іншому місці, потрібно починати саме з вилучення скла, адже воно саме крихке. Досвід та вміння це робити вкрай важливо, адже витяг скла процедура небезпечна. У наших майстрів є необхідний досвід, тому скло залишиться цілим. Для вилучення скла потрібно віджати штапик та акуратно витягнути скло.

Якщо вікно не глухе, то відкриває стулка знімається разом зі склом. Далі вона сама відкручується від петель. Тобто, завдання на цьому етапі залишити в отворі тільки ПВХ раму.

Підготовка до зняття рами

Не важливо, демонтуються двері або вікна, рама витягується однаково. Потрібно спочатку відбити штукатурку, яка прилягає та закриває укоси. За рахунок цього вдасться дістатися до кріплень. Якщо укоси з гіпсокартону або пластику доведеться спочатку розібрати конструкцію та демонтувати спершу її.

Демонтаж відливу, підвіконня.

На лоджію, як і на вікно обов’язково монтується підвіконня та відлив. Вони, в тому числі, утримують раму, тому потрібно їх прибрати. Підвіконня фіксується за допомогою монтажної піни, тому він просто зривається одним рухом. Для довгих підвіконь, демонтажу проводиться від середини. Відливи откручиваются за допомогою викрутки або шуруповерта.

Демонтаж рами

І ось тільки на цьому етапі відбувається демонтаж старої рами. Залишається прибрати кріплення. Якщо це анкерні пластини або саморізи, то вони викручуються. Якщо це зробити неможливо, то піддягши обценьками раму можливо зірвати. Шкоди конструкції не буде.

Залишається тепер тільки зрізати монтажну піну та раму вдасться повністю витягти, якщо всі попередні кроки були виконані правильно.

Розцінки на демонтаж розраховуються в залежності від площі вікон, з кількості, а не за м2 робіт. Ціни у нас цілком доступні, працюємо по Києву та Київській області.

Коментарі про роботу з нами
Демонтаж вікон