fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Нестандартні вікна

Коротко про послугу

Зробити заміський будинок, дачу оригінальними, допоможуть нестандартні вікна. Їх форму можливо підібрати для будь-якого стилю. Також такі віконні конструкції можуть використовуватися в офісних, інших приміщеннях. Вони підкреслюють їх статусність, привертають до себе увагу.

Нестандартні вікна- Фото №22
Приклади робіт
Нестандартні вікна- Фото №13
Нестандартні вікна- Фото №13
Нестандартні вікна- Фото №22
Нестандартні вікна- Фото №28
Нестандартні вікна- Фото №17
Нестандартні вікна- Фото №29
Нестандартні вікна- Фото №21
Нестандартні вікна
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Нестандартні вікна- Фото №24

Гарантія на всі вироби

Нестандартні вікна- Фото №12

Будь-які форми оплати.

Нестандартні вікна- Фото №23

Доставка власним транспортом.

Нестандартні вікна- Фото №15

Виконуємо замовлення вчасно.

Нестандартні вікна- Фото №26

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Нестандартні вікна- Фото №22

Гарантуємо безпеку використання виробів.

На вигідних умовах замовити нестандартне вікно можливо в інтернет – магазині Вікна – Дизайн. Ми співпрацюємо з авторизованим виробником пластикових профільних віконних систем Рехау. Продукція німецької компанії пройшла сертифікацію, відповідає всім стандартам та вимогам. Вартість вікна залежить від фурнітури, що використовується, типу склопакетів, кольору, інших факторів.

До нестандартних вікон відносяться:

— круглі;

— овальні;

— у вигляді трапеції;

— трикутні;

— шестикутні;

— поєднують в собі елементи різних геометричних фігур.

До вікон нестандартного типу виконання відносяться також і арочні, які в свою чергу поділяються на мавританські (у формі підкови), стрілчасті, напівциркульні (правильної форми).

Вікна нестандартної форми можуть бути такими, що відкриваються, так і «глухими» («глухе» вікно може бути практично будь-якого розміру). Найчастіше такі вікна призначаються для літніх терас, веранд, зимових садів, мансард, горищних приміщень.

Як вибрати нестандартне вікно

Виготовлення нестандартних віконних конструкцій здійснюється із сучасних екологічно безпечних, нетоксичних ПВХ матеріалів високої якості. Пластикові вікна нестандартні мають армування, яке запобігає деформації вікна, надає йому міцності, надійності. Армування відсутнє тільки у арочних, та вікон круглої форми.

При виборі профілю для виготовлення нестандартних вікон з ПВХ, професіонали рекомендують віддавати перевагу німецьким виробникам, оскільки такі профільні системи характеризуються:

— підвищеними протиударними якостями;

— естетичністю;

— практичністю;

— тривалим експлуатаційним терміном;

— їх поверхня стійка до вигорання під впливом ультрафіолету.

Якщо виготовляються нестандартні вікна кольорові на замовлення, перевагу при виборі плівки для ламінування, також краще віддати німецьким виробникам. Даний матеріал відрізняється стійкістю до перепадів температурного режиму, пошкоджень механічного характеру.

Ідеальним варіантом при виборі склопакета, стануть енергозберігаючі, одно-, або двокамерні, виходячи з кліматичних умов, вимог до вікна, його місця розташування.

 Замовити вікна нестандартні можливо в Києві, Київській області, інших містах України. Наші фахівці виконають розрахунок вартості онлайн, нададуть професійну консультацію.

Коментарі про роботу з нами
Нестандартні вікна