fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Ролети день-ніч

Ролети день-ніч  - Фото №

Name


Коротко про послугу

Ролети день—ніч мають впізнаваний та оригінальний зовнішній вигляд. У них йде чергування щільних та прозорих смуг, розташованих горизонтально. Причому коли вони «закриті», тобто непрозорі смуги, які накладаються один на одного, але цю особливість можливо і не помітити.

Ролети день-ніч- Фото №9
Приклади робіт
Ролети день-ніч- Фото №20
Ролети день-ніч- Фото №19
Ролети день-ніч- Фото №8
Ролети день-ніч- Фото №12
Ролети день-ніч- Фото №22
Ролети день-ніч- Фото №4
Ролети день-ніч- Фото №17
Ролети день-ніч- Фото №8
Ролети день-ніч- Фото №21
Ролети день-ніч- Фото №22
Ролети день-ніч
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Ролети день-ніч- Фото №15

Гарантія на всі вироби

Ролети день-ніч- Фото №16

Будь-які форми оплати.

Ролети день-ніч- Фото №4

Доставка власним транспортом.

Ролети день-ніч- Фото №25

Виконуємо замовлення вчасно.

Ролети день-ніч- Фото №15

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Ролети день-ніч- Фото №1

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Конструкція та управління

Коли прозорі та щільні смуги наведені в позицію для дня, то вони дають той самий смугастий ефект. Рулонні штори день—ніч стали дуже популярні, адже вони виконують відразу кілька ролей — штори, тюль, декор віконного отвору. Стандартний текстиль рулонного типу у відкритому стані, тобто намотаний на вал, не дає декоративного ефекту, воно виглядає порожнім.

А штори день ніч опущені завжди, але при цьому можливо самостійно регулювати ступінь проникнення світла в приміщення. Перше що їх відрізняє — двухслойность полотна. Воно не просто намотується на вал, а як би крутитися по колу, як транспортерна стрічка. Це потрібно для того, щоб змінювати позицію прозорих та щільних смуг. У міру їх пересування один до одного приміщення затіняється.

Використовувані матеріали

Для тканинних рулонних штор з ефектом день—ніч використовуються як повністю синтетичні або натуральні матеріали, так і сумішеві. Компонування натуральних та синтетичних матеріалів дає відмінну зносостійкість, плюс такі моделі зручні в догляді. Їх просочують спеціальними складами, що дає матеріалу такі властивості:

— На них не затримується пил.

— Плями не утворюються.

— Вони вологонепроникні.

При цьому за будь—якими моделями таких штор догляд простий, досить регулярно протирати злегка зволоженою серветкою або пропилососити. Установка тканинних штор стане істотно більш практичним та затишним рішенням для будинку, ніж жалюзі.

Що стосується кольору виробів, то вони можуть бути самими різними, але найчастіше однотонні. З малюнком моделі також можливо знайти, але їх не дуже багато, адже підібрати такий принт, який би добре виглядав та в режимі «день» та в режимі «ніч», не так легко.

Конструкційні особливості

Перш ніж замовити подібні штори варто також дізнатися детальніше про їх конструкційних особливостях. Є різні системи штор день—ніч. Так відкриті, не приховують вал, по якому крутиться полотно.

Що стосується закритих, то в них передбачена касета, яка кріпиться у верхній частині полотна та приховує вал. Плюс по боках напрямні, по яких рухається штора. Вона надійно закріплена, та щільно прилягає до вікна, тому навіть при відкритій стулці світло не буде проникати, в режимі ніч. Обидві конструкції досить лаконічні, але вважається, що закрита має більш естетичний вигляд, адже вона буквально зливається з віконним полотном.

Поради щодо вибору

Якщо вирішено купувати саме такі штори, то варто звернути увагу на наступні моменти:

1. Ширина штор повинна перекривати ширину скла, причому це працює саме для систем відкритого типу. В такому випадку вдасться досягти повного захисту від сонячного світла.

2. Наявність направляючих в комплекті закритої системи істотно спрощує монтаж та експлуатацію штор. Плюс виключається провисання щільна, при відкритій стулці вікна.

3. Важливо перевірити світлопроникність. Темні дають більший захист від природного світла. Світлі ж розсіюють його та не створять бажаного затемнення.

Якщо виникають складнощі з вибором можливо завжди звернутися до наших консультантів — вони допоможуть підібрати оптимальний варіант з великого асортименту. Купити такі оригінальні штори на вікна в Києві можливо в нашому інтернет—магазині. Пропонуємо великий каталог.

Коментарі про роботу з нами
Ролети день-ніч