fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Алюмінієві вікна

Коротко про послугу

Сьогодні алюмінієві вікна, які прийшли на зміну дерев’яним, займають міцні позиції, використовуються при будівництві багатоповерхових будівель (житлових будинків, офісів, промислових, торгових, адміністративних споруд), а також приватного житла.

Алюмінієві вікна- Фото №21
Профільні системи
Алюмінієві вікна- Фото №21
Система холодного профілю

Холодне скління з використанням алюмінієвого профілю підходить для складських, промислових, інших нежитлових приміщень, а також застосовується для балконів та лоджій.

Алюмінієві вікна- Фото №29
Система теплого профілю

Використовується для житлових приміщень, за рахунок відмінних теплоізоляційних властивостей, що досягаються завдяки установці спеціальних термовставок.

Приклади робіт
Алюмінієві вікна- Фото №17
Алюмінієві вікна- Фото №8
Алюмінієві вікна- Фото №19
Алюмінієві вікна- Фото №14
Алюмінієві вікна- Фото №11
Алюмінієві вікна- Фото №13
Алюмінієві вікна- Фото №2
Алюмінієві вікна- Фото №25
Алюмінієві вікна
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Алюмінієві вікна- Фото №23

Гарантія на всі вироби

Алюмінієві вікна- Фото №28

Будь-які форми оплати.

Алюмінієві вікна- Фото №3

Доставка власним транспортом.

Алюмінієві вікна- Фото №24

Виконуємо замовлення вчасно.

Алюмінієві вікна- Фото №9

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Алюмінієві вікна- Фото №29

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Алюміній є екологічним матеріалом, він не виділяє шкідливих для здоров’я людей, випарів, піддається вторинній переробці. Алюмінієві вікна в Києві виготовляються не з чистого алюмінію, а його сплаву з міддю, магнієм, за рахунок чого конструкції характеризуються максимальною міцністю.

В Україні купити алюмінієві віконні конструкції високої якості від відомих вітчизняних та зарубіжних виробників, пропонує компанія Вікна – Дизайн, де представлений широкий асортимент профільних систем різного розміру, кольору, форми, з урахуванням конкретних вимог замовника. Ми пропонуємо вироби, як бюджетного варіанту, так і вікна преміум класу, встановити які по Києву та Київській області, зможуть якісно та швидко, фахівці нашої компанії.

Види вікон з алюмінію

Виробники пропонують два типи алюмінієвих профілів, які розрізняються між собою призначенням, технічними параметрами.

Профіль теплий

Використовується для житлових приміщень, за рахунок відмінних теплоізоляційних властивостей, що досягаються завдяки установці спеціальних термовставок (етиленових, капронових, нейлонових), а також наявності від трьох до п’яти повітряних камер.

Теплоізоляційний прошарок поліамідний розміщується між профілем та склопакетом.

Віконні конструкції можуть відкриватися, бути глухими, або комбінованого типу, фарбування або нанесення декоративного покриття покращує зовнішній вигляд профілю.

Алюмінієві профілі теплого типу характеризуються не тільки теплозбереженням, та відмінною, звукоізоляцією, захист від вітру. Надійність та стабільність забезпечується за рахунок міцних парапетів та несучих конструкцій.

Профіль холодний

Холодне скління з використанням алюмінієвого профілю підходить для складських, промислових, інших нежитлових приміщень, а також застосовується для балконів та лоджій. Скління даного типу для великих площ найчастіше виконується в офісах, будинках адміністративного призначення. Холодний алюмінієвий профіль характеризується легким вагою, не великим навантаженням на несучі конструкції, прийнятною вартістю.

Переваги алюмінієвих вікон

Дані конструкції відповідають всім необхідним експлуатаційним вимогам, мають широку сферу застосування, завдяки ряду істотних переваг.

– Висока пожежна та корозійна стійкість.

– Стійкість до навантажень.

– Тривалий експлуатаційний термін (до 80 років та більше), без втрати естетичності, функціональності.

– Практичність.

– Простий догляд.

– Звукоізоляція.

– Різноманітне фактурне, кольорове виконання.

– Стійкість до різноманітних агресивних середовищ, ультрафіолетового випромінювання, перепадів температурного режиму, атмосферних опадів.

Для того, щоб алюмінієві профільні системи служили довго, вони оснащуються фурнітурою високої якості від кращих виробників, яку можливо швидко замінити, без необхідності заміни всього вікна. Замовити алюмінієві вікна на нашому сайті можуть клієнти Києва, Київської області (з доставкою транспортом компанії, установкою), а також Чернігівській та Львівській області.

На сайті компанії розміщений прайс, де можливо дізнатися, скільки коштують алюмінієві вікна стандартного розміру, також наші фахівці виконають розрахунок вартості квадратного метра, згідно заданих індивідуальних параметрів, нададуть професійну консультацію. Продаж віконних конструкцій здійснюється на вигідних для клієнтів умовах.

Коментарі про роботу з нами
Алюмінієві вікна