fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Захисні ролети

Захисні ролети  - Фото №


Коротко про послугу

Захисні ролети вони ж рольставні монтуються в приватних будинках, офісах, інших місцях, на віконні та дверні прорізи. Основне їхнє завдання — захищати від проникнення в приміщення. Особлива конструкція — з ламелей не дозволяє зловмисникам розбити вікно.

Захисні ролети- Фото №14
Приклади робіт
Захисні ролети- Фото №10
Захисні ролети- Фото №10
Захисні ролети- Фото №26
Захисні ролети- Фото №28
Захисні ролети- Фото №16
Захисні ролети
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Захисні ролети- Фото №30

Гарантія на всі вироби

Захисні ролети- Фото №12

Будь-які форми оплати.

Захисні ролети- Фото №13

Доставка власним транспортом.

Захисні ролети- Фото №16

Виконуємо замовлення вчасно.

Захисні ролети- Фото №9

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Захисні ролети- Фото №15

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Захисні ролети складаються з таких основних компонентів:

— Ролетне полотно — формується з ламелей.

— Вал — на нього намотується Ролетне полотно та зберігатися, якщо отвір відкритий.

— Захисний короб та бічні кришки — надійно захищають згорнуте полотно.

— Напрямні — по ним рухається полотно.

У конструкції антивандальних моделей присутні додаткові компоненти, які суттєво ускладнюють процес злому.

Захисні функції

Ролети захисні варто купити, адже вони виконують ряд функцій:

— Захищають від проникнення. Збереження майна, цілісність вікон, вітрин. Багато з них оснащуються протизламними системами.

— Захист від сонця. Штор особливо в спекотні дні недостатньо, а меблі, текстиль та самі люди страждають від занадто високих температур в приміщенні. Опущені ролети, навіть не на всю висоту, а хоча б наполовину забезпечують комфортну температуру.

— Захист від негоди. Нерідкі випадки аномально великого граду, сильного вітру та пилу, вікна з ролетами будуть захищені від усього цього. Опустити віконниці — справа пари секунд.

— Захист від сторонніх очей та шуму. Особливо це актуально, якщо квартира розташована на першому поверсі, або вікна будинку виходять на жваву дорогу.

Матеріал

Захисні ролети на вікна та двері виготовляються з різних матеріалів, але самим надійним вважається сталь, хоча алюмінієві також можливо застосовувати.

Сталеві міцні та дають максимальний захист від злому. Ламелі зносостійкі та довговічні. Такі встановлюють на вхідну групу або віконні прорізи комерційних об’єктів, гаражів. Вони виглядають грубіше та не завжди підходять під оформлення фасад житлового будинку. Вартість їх вище, самі ролети важче. Для них обов’язковий монтаж системи автоматики відкривання.

Алюмінієві не так надійні в плані взломоустойчивости, але їх зовнішній вигляд більш витончений. Серед інших плюсів: легкість, не схильність перепадів температур, компактність в складеному вигляді. У них та ціна нижча, що стане важливим аргументом для установки будинку.

 Критерії вибору

Щоб підібрати дійсно антивандальні ролети, потрібно звернути увагу на ряд критеріїв:

1. Жорсткість профілю, з якого сформована конструкція. Оптимально сталь, але для будинку цілком підійде та алюміній.

2. Система блокування, вона не дасть можливість відкрити ролети зовні. Важливо підібрати надійний та функціональний механізм. Найпростіший метод — клямки з боків та внизу, але їх не дуже зручно фіксувати користувачеві.

3. Якщо бюджет дозволяє, то варто зупинити вибір на моделях з електроприводом та автоматичним управлінням. Важливо щоб він мав гальма, які виключають обертання валу, якщо ним управляють ззовні.

4. Наявність сталевого стрижня на нижній планці. Так як найпоширеніший спосіб розкрити ролети — це підчепити їх знизу, наявність стрижня виключити таку можливість.

5. Надійність фіксації напрямних на отворах. Найкраще якщо фіксуючим елементом буде сталевий нарізний прут.

Якщо не впевнені у виборі, то у нас можливо отримати кваліфіковану консультацію експертів. Замовити якісні антивандальні ролети в Києві можливо у нас. Пропонуємо виїзд замірника та супутні послуги.

Коментарі про роботу з нами
Захисні ролети