fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Мансардні ролети

Мансардні ролети  - Фото №


Коротко про послугу

Ролети на мансардні вікна стануть оптимальним рішенням. Віконні конструкції мансарди істотно відрізняються від звичайних. Два основних моменти — нахил та принцип відкривання. Інші штори на них виглядають не надто органічно, а ось рулонні, які стають фактично компонентом віконної рами — саме те.

Мансардні ролети- Фото №2
Приклади робіт
Мансардні ролети- Фото №14
Мансардні ролети- Фото №18
Мансардні ролети- Фото №24
Мансардні ролети- Фото №2
Мансардні ролети
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Мансардні ролети- Фото №24

Гарантія на всі вироби

Мансардні ролети- Фото №21

Будь-які форми оплати.

Мансардні ролети- Фото №26

Доставка власним транспортом.

Мансардні ролети- Фото №11

Виконуємо замовлення вчасно.

Мансардні ролети- Фото №16

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Мансардні ролети- Фото №24

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Рулонні штори на мансардні вікна стануть порятунком, адже похилі поверхні безглуздо виглядають з карнизами, до того ж досягти затемнення таких вікон вкрай проблематично.

Замовити в Києві рулонні штори для мансардних вікон можливо в нашому інтернет—магазині.

Зручне рішення для нестандартних вікон

Для нестандартних вікон відмінно підходять такі рішення:

— Відкрита система рулонних штор. Вони дуже лаконічні та компактні, адже містять у конструкції тільки полотно та вал, на який воно намотується. Розташувати штори можливо прямо над склом.

— Закрита система рулонних штор. Вал захований у невеликій за розмірами короб з алюмінію, який також розміщується безпосередньо на стулці. Ці системі трохи дорожче за ціною, але вони вважаються більш довговічними.

та закрита та відкрита система мають пружинний механізм. Суть його в тому, що відкривання та закривання полотна відбувається за допомогою пружини. Також можлива фіксація в певному положенні.

Мансардні ролети мають одну спільну перевага, що робить їх кращим вибором ніж звичайні штори — це успішна компоновка зі стулкою вікна. Тобто, щоб відобразити вікно шторою, а за рахунок щільного прилягання матерії не виникає присвятив у відкритому стані.

Матеріали та кольори

За рахунок того, що мансардне вікно має специфічне розміщення, в нього потрапляє більше світла, тому матеріал повинен справлятися з сонцезахистом. Тому варто звертати увагу на досить щільні штори, в тому числі на блекаут, які перегороджують шлях 100% сонячних променів.

З завданню сонцезахисту відмінно справляються синтетичні та сумішеві матеріали, які значно щільніше натуральних. До того ж такі під вплив земного тяжіння не будуть провисати, адже мають стабільну структуру.

Що стосується кольору штор, то вони обов’язково повинні гармоніювати з оформленням приміщення. Віддати перевагу яскравим кольором можливо, якщо стіни в спокійних тонах. В такому випадку штори стануть центральною деталлю інтер’єру. Якщо ж оформлення та так барвисте, то штори краще купити спокійного, фонового кольору.

Коментарі про роботу з нами
Мансардні ролети