fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Розсувні вікна

Коротко про послугу

Актуальними для скління приміщень є розсувні вікна, які встановлюються на балконах, лоджіях, в кімнатах. Використання віконних конструкцій даного типу буде доцільним в умовах обмеженого простору.

Розсувні вікна- Фото №20
Приклади робіт
Розсувні вікна- Фото №16
Розсувні вікна- Фото №26
Розсувні вікна- Фото №14
Розсувні вікна- Фото №29
Розсувні вікна
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Розсувні вікна- Фото №27

Гарантія на всі вироби

Розсувні вікна- Фото №1

Будь-які форми оплати.

Розсувні вікна- Фото №25

Доставка власним транспортом.

Розсувні вікна- Фото №22

Виконуємо замовлення вчасно.

Розсувні вікна- Фото №27

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Розсувні вікна- Фото №23

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Купити сертифіковані металопластикові розсувні віконні системи європейської якості, пропонує компанія Вікна – Дизайн, де представлені конструкції від кращого світового виробника Рехау. Вартість вікна даного типу залежить від різних показників – використовуваної фурнітури, кольору профілю, розміру, типу склопакетів, інших.

Розсувні системи вікон дозволяють вирішити ряд незручностей:

— На підвіконнях вільно можуть розміщуватися вазони з квітами.

— Жалюзі, штори, не заважають відкриттю стулок.

— Відкрита стулка не ​​закривається мимовільно при протязі.

— Віконні стулки можуть мати значні розміри (висота – три метри, ширина – два метри).

Завдяки незначній вазі конструкцій, розсувні пластикові вікна можуть використовуватися навіть при виносному склінні балконів. У вікон різних типів коефіцієнт опору теплопередачі варіюється. Показник може варіюватися від 0,6 до 1,47, що відповідає теплоізоляційним стандартам.

Класифікація розсувних систем

Вікна розсувного типу розрізняються типом механізму відкривання, матеріалом профілю, який може бути виготовлений з алюмінію, ПВХ.

Механізм підйомно – зсувний

Конструкція даного типу нагадує принцип роботи стулок шаф – купе. Притиск стулки послаблюється під час відкривання та вона може вільно рухатися по направляючої, довжина якої дорівнює довжині всього віконного прольоту.

Під час замикання, стулка притискається вниз механізмом, за рахунок чого відбувається змикання герметичних ущільнювачів замкового типу. На несучій рамі направляючі розташовані в два ряди, та вони можуть рухатися на обох стулках. Саме в таких конструкціях розміри стулок найбільші.

Механізм похило – зсувний

Для руху розміщені дві напрямні, які закріплюються з внутрішньої сторони несучої рами. Щоб відкрити вікно, замкову ручку слід повернути, потягнувши на себе стулку, це дозволить роликам стати на полози, після чого стулка зсувається на необхідну відстань, фіксується за допомогою затискного механізму.

Під час замикання стулки задіюється фурнітура стандартного типу, а також ущільнювачі, тому дана конструкція не відрізняється тепло-, шумоізоляцією. До особливостей похило – зсувного механізму відноситься можливість нахилу стулки для провітрювання.

Розсувні системи з алюмінію часто використовуються при склінні терас, лоджій, а при повній теплоізоляції та герметичності вони можуть використовуватися для житлових приміщень, поряд з системами з ПВХ.

 Замовити високоякісні вікна купе можливо в Києві, Київській області, з установкою. Також наша компанія співпрацює з клієнтами з Львівської та Чернігівської областей. На сайті компанії можливо дізнатися, скільки коштують розсувні вікна, розрахувати вартість за один квадратний метр за індивідуальними параметрами, не виходячи з дому. Установка віконних конструкцій нашими фахівцями здійснюється оперативно, якісно, ​​незалежно від ступеня складності робіт.

Коментарі про роботу з нами
Розсувні вікна