fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Москітні сітки

Коротко про послугу

Як тільки на вулиці теплішає із затишних куточків з’являються полчища комах, одні просто доставляють дискомфорт своєю присутністю, інші реально приносять біль.

Москітні сітки- Фото №3
Каталог
Приклади робіт
Москітні сітки- Фото №30
Москітні сітки- Фото №24
Москітні сітки- Фото №28
Москітні сітки- Фото №1
Москітні сітки- Фото №12
Москітні сітки- Фото №12
Москітні сітки- Фото №30
Москітні сітки- Фото №9
Москітні сітки
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Москітні сітки- Фото №12

Гарантія на всі вироби

Москітні сітки- Фото №21

Будь-які форми оплати.

Москітні сітки- Фото №8

Доставка власним транспортом.

Москітні сітки- Фото №8

Виконуємо замовлення вчасно.

Москітні сітки- Фото №25

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Москітні сітки- Фото №17

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Замкнути вікна, щоб перепинити їм шлях – чи не краще рішення, а значить прийшов час покупки антимоскітної сітки. Сьогодні їх дуже багато, тому не важко підібрати модель саме для вашого вікна.

Види

Є багато видів сіток від комарів та інших небажаних паразитів. Найпоширеніші:

– Рамкові.

– Рулонні.

– Розсувні.

– Сітки-плісе.

– На петлях.

– Вдосконалені – «антикішка», «антипил».

Кожна москітна сітка має свої особливості, про які варто коротко розповісти.

Рамкова

Такі москітні сітки найпопулярніші, адже вони недорогі та надійні. Але не можливо сказати, що в експлуатації вона дуже зручна. Встановивши навесні, потрібно час від часу очищати її від забруднення та пилу, яка накопичується, а в кінці теплого сезону прибрати.

Конструкція гранично проста, такі протимоскітні конструкції являють собою раму з ПВХ або алюмінію, на якій натягнута сітка. Служать вони роками, але тільки якщо якість їх виконання добра.

Монтується вона в отворі вікна або зовні блоку, причому рамкову вдастся використовувати для сучасних пластикових вікон та більш старих конструкцій.

Рулонна або ролетна

Ці москітні сітки в Києві купують ті, хто цінує зручність експлуатації. Принцип функціонування схожий на роботу ролет. Якщо потрібно зупинити шлях комахам, то сітка опускається і фіксується в закритому положенні, по непотрібності, вона щільно згортається в валик та ховається в коробі, який розташований понад рамою.

Такі більш безпечні та зручні, адже їх:

– Не буде потрібно прибирати на зиму.

– Мінімальний ризик випадання від механічного тиску.

– Вона має більш естетичний вигляд.

Розсувна

Це підтип попередньої, але полотнище переміщається не вгору, а в сторони, як двері шафи-купе. Конструкція: сітка на рамі та полози, за якими вона власне та рухається. Цей тип варто замовити для балкона або двостулкових дверей.

Сітка плісе

Конструкція антимоскітної сітки плісе нагадує гармошку. У складеному стані вона утворює складки, а в розкладеному рівне полотно, яке закриває вікно від комах. Дуже добре підходить для вікон великої площі, панорамних. Вважається, що цей варіант самий естетичний та функціональний.

Полотно, в складеному або розкладеному вигляді можливо, в тому числі, задекорувати малюнком, що створити дуже привабливий вигляд. Вибирають купити сітки плісе ще й за те, що вона фіксується в будь-якому положенні, а ризик того що вона випаде при механічному впливі мінімальний.

На петлях

Популярний вид – конструкція на петлях, ціну якої можливо порівняти з рамковою, але ця значно практичніше. Переважно вони застосовуються для монтажу на двері, але й для вікон цілком підійдуть. Вже зрозуміло, що кріпляться на петлі та відкриваються, як двостулкові двері. Міцний притиск до стулки вікна забезпечується потужними магнітами. Ця сітка зручна в експлуатації, адже дозволяє швидко відкрити отвір в разі потреби, але при відкриванні займає багато місця.

Спеціальні сітки

Сітка «антипил» має рамкову конструкцію, монтується на пластикове вікно. Головна її особливість – вона набагато щільніше, тому не затримує близько 80% пилу. Підійде для приміщень, які знаходяться на перших поверхах та вікна виходять безпосередньо на жваві вулиці.

Також рамковою є та «антикішка», яка має підвищену міцність. За рахунок цього витримує кішку та інших домашніх тварин, кігті яких можуть випробовувати поверхню москітної сітки на міцність.

Те, скільки коштує москітна сітка, залежить в першу чергу від її розмірів та типу.

Коментарі про роботу з нами
Москітні сітки