fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Розсувні двері

Коротко про послугу

Сьогодні дуже багато хто воліє встановлювати в будинках та квартирах розсувні двері. Популярність конструкції даного типу завоювали завдяки функціональності, стильному дизайну, привабливому зовнішньому вигляду, зручності використання.

Розсувні двері- Фото №2
Каталог
Приклади робіт
Розсувні двері- Фото №15
Розсувні двері- Фото №16
Розсувні двері- Фото №9
Розсувні двері
Наші переваги
13 років
Працюємо з 2007 року
2000 +
клієнтів
5000 +
встановлених вікон
8000 +
ролет та жалюзі
Розсувні двері- Фото №25

Гарантія на всі вироби

Розсувні двері- Фото №4

Будь-які форми оплати.

Розсувні двері- Фото №26

Доставка власним транспортом.

Розсувні двері- Фото №8

Виконуємо замовлення вчасно.

Розсувні двері- Фото №18

Відвідуємо семінари в академії Rehau.

Розсувні двері- Фото №8

Гарантуємо безпеку використання виробів.

Розсувні двері підходять практично до всіх інтер’єрів — класичним, сучасним, лофт, іншим. Крім того, двері розсувні дозволяють економити простір за рахунок того, що відкриваються вони не всередину або назовні, а розсуваються вздовж стіни, візуально розширюючи його, тому їх вважають за краще встановлювати в малогабаритних квартирах, будинках.

Але дуже часто такі конструкції використовуються в інтер’єрі просторих апартаментів, дозволяючи лише одним рухом об’єднати функціональні зони, або розділити їх. Дверні конструкції можуть бути з порогами, без них, переміщатися паралельно стіні, або засуватися в отвір, рушати в одну або по різним сторонам.

Замовити розсувні двері пропонує інтернет — магазин Вікна — Дизайн, де представлена ​​продукція високої якості від відомого німецького виробника Рехау. Всі двері виготовлені із сучасних екологічних, безпечних для здоров’я високоміцних матеріалів.

 Різновиди дверних конструкцій

Двері розсувного типу, зазвичай складаються з однієї, двох стулок, але також є моделі, конструкція яких має три та більше елементів. Вони можуть комплектуватися полотнами різного типу — глухими, заскленими або комбінованими.

Паралельно — розсувні

Конструкція таких дверей включає паралельно — розсувний механізмам, від якого та пішла назва даного класу. Їх відмінна риса — компактність, що дозволяє економити простір приміщення, в якому вони встановлені. Найбільш часто такі двері використовуються при склінні балконів, лоджій, зимових садів, веранд. Оснащуються такі двері ручками як односторонніми, так і двосторонніми, розсувними москітними сітками. Штульпові двері припускають з’єднання двох стулок один з одним, без перемички, за рахунок чого можливо відкрити отвір максимальної ширини.

Похило — зсувні

Унікальність такої системи полягає в наявності особливого механізму відкривання, який передбачає відкриття дверної конструкції, що нагадує принцип роботи двері в маршрутному таксі, коли одні двері заходить на іншу плавно. Можуть виготовлятися з цільного полотна, мати різні декоративні вставки. Такі дверні системи безпечні, легко відкриваються, їх стулки можуть відкриватися в двох режимах:

— нахил;

— зрушення в бік (візит рухомий стулки в глуху).

Такі двері відрізняються відмінними теплоізоляційними, звукоізоляційними властивостями.

Підйомно — зсувні

Двері даного типу дозволяють створювати більш герметичні системи. Вони автоматично піднімаються після повороту дверної ручки, відкриваючи, таким чином, прохід. Конструкція такої дверний системи складається з спеціальної рами з рейками, за рахунок чого забезпечується пересування дверей вправо та вліво, за допомогою спеціальних роликів. Розмір стулок в таких дверях може шириною до 2.5 та висотою до 3 метрів.

 Двері — «гармошка»

Конструкція таких дверей досить складна, стулки в ній поєднуються у вигляді «гармошки». Такі двері відрізняються функціональністю, при їх виборі слід визначитися з кількістю стулок, що визначають розмір вироби. Характеризуються такі системи в закритому стані, відмінною звукоізоляцією, теплоізоляцією, при цьому вони пропускають достатньо природного світла в приміщення.

Замовити розсувні двері будь—якого типу можливо в Києві, Київській області, інших містах України

Коментарі про роботу з нами
Розсувні двері