fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Трикамерні вікна

Виходячи з особливостей конструкції, трикамерний склопакет використовується для установки в господарських, інших нежитлових приміщеннях. Також даний профіль застосовується при оснащенні балконів, лоджій. Після монтажу систем проводяться оздоблювальні роботи з використанням матеріалів, що поліпшують теплоізоляційні, звукоізоляційні властивості. Також трикамерне вікно можливо встановлювати в старих будинках, оскільки даний варіант буде економічно вигідним для клієнта.

У порівнянні з традиційними дерев’яними вікнами, пластикові вікна не вимагають регулярного фарбування.

Вони не вбирають вологу, відрізняються герметичністю, мають привабливий зовнішній вигляд.

Вікна Rehau трикамерні, характеризуються такими особливостями:
 1. Кількість камер

  3 камери

 2. Монтажна ширина

  60 міліметрів

 3. Склопакети

  до 32 міліметрів

 4. Експлуатаційний період

  до 40 років

Трикамерні вікна- Фото №23
Трикамерні віконні конструкції оснащуються різною фурнітурою (відкидний, поворотно-відкидний). Вона додатково комплектується:
Трикамерні вікна- Фото №23

Знижка

На всю продукцію знижка 30% на перше замовлення

Знижка діє до 15 грудня

Детальніше

Купити високоякісні трикамерні металопластикові вікна, можливо в інтернет – магазині Вікна – Дизайн. Ми пропонуємо клієнтам ПВХ профіль німецького виробника Рехау, який є одним з кращих на ринку. Вартість вікон залежить від кольору профілю, конструкційних особливостей, типу, товщини скла, інших параметрів.

3-х камерний профіль являє собою порожнисту конструкцію, розділену на три повітряних камери з перегородками. В розташованої посередині камері, знаходиться армована труба зі сталі. Монтажна товщина трикамерною віконної рами 60 міліметрів. Цей показник визначає ступінь жорсткості, опір теплопередачі. Такий профіль зазвичай комплектується склопакетом товщиною до 32 міліметрів.

По контуру склопакета розташовуються алюмінієві дистанційні рамки, для заповнення яких використовується селикогелем. Це спеціальна речовина, призначена для вбирання зайвої вологи, осушення повітря всередині камери. Замість селикогеля можуть використовуватися інші засоби, що мають аналогічні властивості.

Завдяки сухому повітрю, що знаходиться всередині порожнин камер, забезпечуються високі теплоізоляційні властивості, це запобігає запотіванню скла з внутрішньої сторони.
Замовити трикамерні склопакети можливо в Києві, Київській області, інших містах України. По Києву та області виконується установка вікон, їх доставка здійснюється власним автотранспортом нашої компанії. Установка вікон під ключ виконується досвідченими фахівцями, оперативно, якісно, ​​незалежно від ступеня складності робіт.

Приклади робіт
Трикамерні вікна- Фото №23
Трикамерні вікна- Фото №25
Трикамерні вікна- Фото №1
Трикамерні вікна- Фото №6
Трикамерні вікна- Фото №20
Коментарі про роботу з нами