fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Geneo

Німецький виробник металопластикових віконних конструкцій Rehau, є одним з провідних в даній галузі, продукція якого користується величезною популярністю. До передової профільній системі для вікон відноситься Генео, яка має кращі показники енергозбереження, що сьогодні існують.

В Україні купити високоякісні вікна GENEO пропонує компанія Вікна – Дизайн, ціна яких оптимальна, завдяки співпраці без посередників. В електронному каталозі можливо вибрати склопакети з різними типами стекол, з установкою їх в профіль Рехау Генео. Вартість німецького профілю GENEO залежить від технічних параметрів – типу склопакета, його товщини, кольору профілю, форми, інших.

Завдяки ідеально рівній, гладкій поверхні профілів, забезпечується легкий догляд.
 1. Гнучка профільна система

  Дозволяє реалізувати складні ідеї без втрат функціональності

 2. Відмінна звукоізоляція

  Забезпечується без металевого армування

 3. Зламостійкість: від класу 2

  Легкість установки замикаючих пристроїв

 4. Спеціальні термомодулі

  Забезпечують відповідність домівок з низьким енергоспоживанням

Geneo- Фото №2
Вікна Rehau Geneo, характеризуються такими особливостями:
Geneo- Фото №3

Знижка

На всю продукцію знижка 30% на перше замовлення

Знижка діє до 15 грудня

Детальніше

Основна особливість пластикових вікон Генео – використання при його виготовленні інноваційного волокнистого композитного матеріалу RAU-FIPRO. Він забезпечує високі показники міцності. Завдяки цьому, вікна в більшості випадків, не мають потреби в посиленні за допомогою металевого армування, яке застосовується в звичайних віконних системах. Наявність металевого армування може призвести до появи так званих містків холоду, його відсутність підвищує коефіцієнт опору теплопередачі.

При склінні вікон з профілю GENEO використовуються склопакети товщиною до 52 міліметрів. Крім енергозберігаючих, споживачам доступні вікна з тонованим, сатиновим склом. Для оснащення віконних систем використовується відкидна, поворотно-відкидна фурнітура, яка комплектується блокуванням помилкового відкриття та мікропровітрювання. Крім цього, в якості додаткової комплектації йдуть підвіконня, відливи, москітні сітки, балконні засувки на двері, обмежувачі відкривання, фурнітура від злому, замок безпеки дитячий, інші елементи.

Приклади робіт
Geneo- Фото №11
Geneo- Фото №23
Geneo- Фото №10
Geneo- Фото №18
Geneo- Фото №24
Коментарі про роботу з нами