fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Внутрішня оздоба

Завершальним етапом після скління, а також виконання зовнішньої обробки, є внутрішнє оздоблення балкону, яке дозволяє поліпшити зовнішній вигляд, тепло-, звукоізоляцію, забезпечує легкий, простий догляд за балконом. Для цього використовуються різні матеріали, що безпосередньо впливає на ефективність, якість оздоблювальних робіт. Оздоблення балкона всередині повинне перевірятися з урахуванням того, з якою метою буде використовуватися приміщення – як житлова кімната, або для розміщення стелажів, полиць, для зберігання господарського приладдя.

Для чого потрібна внутрішня обробка балкона:
 1. Внутрішній комфорт та затишок

  Балкон набуває доглянутого та приємного вигляду

 2. Усунення дефектів та нерівностей

  Внутрішнє оздоблення дозволяє виправити зовнішні дефекти

 3. Утеплення

  Внутрішнє оздоблення додатково зменшує тепловтрати

 4. Створення додаткової зони в приміщенні

  Можливо організувати додатковий простір для роботи або відпочинку

Внутрішня оздоба- Фото №15
Популярні матеріали для проведення оздоблювальних робіт:
Внутрішня оздоба- Фото №20

Знижка

На всю продукцію знижка 30% на перше замовлення

Знижка діє до 15 грудня

Детальніше

Замовити внутрішню обробку балкона та лоджії в Києві, Борисполі, Ірпені, Броварах, інших населених пунктах Київської області, можливо в компанії Вікна – Дизайн.

Ми є надійним партнером та надаємо послуги європейської якості з використанням кращих сучасних матеріалів. Всі види робіт виконуються нашими фахівцями з багаторічним практичним досвідом, під ключ, незалежно від ступеня складності. Оздоблення лоджій, балконів виконується з дотриманням норм, урахуванням побажань клієнтів. Вартість внутрішньої обробки залежить від використовуваного для обшивки матеріалу, його кількості, інших факторів.

Матеріали для проведення оздоблювальних робіт

Виробники пропонують широкий асортимент матеріалів для виконання внутрішніх опоряджувальних робіт. Найбільшу популярність, завдяки прекрасним експлуатаційним характеристикам, завоювали наступні.

Панелі ПВХ безшовні. Відносяться до найбільш поширеного облицювального матеріалу, використовуються для обробки стелі, стін. До переваг ПВХ панелей відносяться стійкість до перепадів температурного режиму, вологи, здатність утримувати тепло. Завдяки різноманітній кольоровій палітрі можливо вибрати матеріал для різних інтер’єрів.

Вагонка дерев’яна. Відноситься до екологічно чистого матеріалу, який характеризується міцністю, довговічністю, відмінно утримує тепло.

Вагонка пластикова. Є універсальним, найбільш економічним матеріалом, який користується популярністю завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам (стійкість до впливу вологи, ультрафіолетового випромінювання, довговічність, термостійкість, пожежна безпека).

На сайті нашої компанії можливо дізнатися, скільки коштує оздоблювальний матеріал для внутрішнього облицювання балконів та лоджій, ознайомитися з його асортиментом.

Коментарі про роботу з нами