fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Ні злому пластикових вікон: як правильно себе захистити від неприємностей

26.02.2021

Найпоширенішим варіантом проникнення у житло є проникнення через вікна. Тому ті, хто живе на першому або останньому поверсі найбільше цікавляться, як захистити себе від злому вікон. Також слід не забувати, що зловмисники навчилися проникати і в квартири на інших поверхах, тому слід спочатку подбати про безпеку.

Сучасні конструкції металопластикові є непогано захищеними і надійними від будь-яких механічних впливів. Але для цього потрібне додаткове технічне рішення, в результаті чого це будуть протизламні вікна. На відміну від традиційних металевих решіток, які багато хто не хоче встановлювати через психологічні особливості, вони будуть комфортними і безпечними.

Найчастіше у зловмисників виходить проникнути через:

Методи захисту від подібних зломів

  1. Протизломна фурнітура, що встановлюється на металопластикові вікна. Має особливу форму цапф, схожих з формою гриба і дозволяє забезпечити безпеку віконного отвору, а при впливах ззовні нічого не вийде з-під відповідної планки. Для такої прозломної фурнітури найчастіше передбачаються запірні механізми по периметру стулки, посилення петлі і т.п.
  2. Броньований склопакет має посилені скла, які неможливо розбити. Такі вікна доповнюються загартованим склом або багатошаровим виробом (триплекс), який не розлітається при пошкодженні, а всі сколки залишаться в площині скління.
  3. Посилена рамна конструкція вікна не дозволить видавити його з отвору або якось пошкодити по-іншому. Для цього профіль зміцнюють металевими вкладишами, що мають замкнутий перетин.
  4. Якісний монтаж вікна. Це одна з найважливіших складових, так як при дотриманні технології, видавити віконну раму буде неможливо.
  5. Блокуюча противовзломная ручка з замком, а також інші блокуючі механізми дозволять не тільки убезпечитись від зловмисників, але і в сім’ї, де є діти від випадкового відкривання вікна.
  6. Рольставні. Це ще один варіант захисту вікон від злому, який є альтернативним рішенням решітці. Вони оснащуються ручками або автоматичним управлінням, що істотно спростить процес експлуатації. Крім цього, такі ролети забезпечать додаткову приватність, а також здатні захистити від сонячного світла, підвищити звуко- і теплоізоляцію в будинку.