fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Причини купити та встановити жалюзі плісе

14.07.2022

Супер ідея замовити жалюзі плісе — найпрактичніше рішення, яке існує сьогодні на ринку. Водночас це чудове поєднання функціоналу й декору, а в деяких випадках, вони бувають єдиним можливим типом для встановлення. Конструкція штор плісе складається зі спеціальної тканини, яка закріплюється між двома алюмінієвими напрямними та оснащена спеціальними нитковими фіксаторами, завдяки ним вони кріпляться на віконній рамі. При русі штора розкладається по заданому плісируванню, а ще займає мінімум місця в складеному стані.

У цій статті ми з вами розглянемо, чому варто надати перевагу саме цьому виду жалюзі.

1. Легкий монтаж. Перша причина, по якій вам варто купити жалюзі плісе, це те, що їх можна монтувати на будь-яку конфігурацію вікна, незалежно від того, якої форми ваші вікна: прямокутні, трапецієподібні чи закруглені. Ви можете підібрати спеціальну модель, а головне, жалюзі будуть виконувати свої функції — ви зможете спокійно закривати їх, аби сонце не потрапляло в приміщення, або ж повністю відчиняти.

2. Універсальний дизайн. Важливо зазначити, що штори плісе, як самостійний елемент, мають дуже гарний вигляд в сучасному технократичному інтер’єрі, коли сам механізм гармонійно вписується. Через багатий вибір тканин, а їх у плісированих штор дуже велика кількість, можна обирати варіації прозорості, стилю, види з візерунками чи просто фактури, котрі прийдуться до вподоби. Навіть, якщо ви використовуєте плісировані жалюзі не як єдиний виріб, а як доповнення до звичайних штор, такий спосіб добре застосовується в класичному інтер’єрі, коли у вас за повноцінними шторами, як правило, декоративними, знаходяться жалюзі плісе, які виконуються свою основну задачу. На відміну від всім відомим горизонтальних жалюзі, ще однією перевагою плісированих штор є те, що вони виглядають більш затишними, через те, що використовується тканина, а не металеві чи дерев’яні ламелі. 

3. Різноманітні види кріплення. Жалюзі плісе можна встановлювати як вільно висячий виріб, так і з кріпленням на раму. Плісировані штори, які вільно висять, використовують не так часто, як альтернативний метод, але у них є ряд позитивних сторін. Вони відмінно виглядають, коли розміщуються на отворі до стелі, чи на простінок зверху та виступають деяким аналогом рулонних штор. У них присутня особливість, що їх нижній край ніяк не закріплюється, а вільно висить, звідси й назва.

4. Ідеальне рішення для вікон нижніх поверхів. Напевно, багато хто стикався з тим, що інші види ролетів і жалюзі, які треба відкрити, залишають вікна «голими», після чого вся квартира знаходиться на очах. Плісировані жалюзі дозволяють використовувати механізм, який можна відкривати зверху вниз, це дає можливість пропускати більше сонячного світла всередину приміщення та розв’язати питання з освітленням і саме тоді не відкрити весь дім для чужих підглядань.

5. Жалюзі плісе день-ніч з кріпленням на раму. Часто доводиться обрати, яку ж використати тканину. З однієї сторони, хочеться аби вона пропускала мінімум світла, тобто надати перевагу щільним матеріалам, а з іншої, є бажання здобути розсіяний ефект від напівпрозорої тканини. Плісировані штори допомагають поєднати дві тканини в одному виробі, при цьому головне, що через це не збільшаться габарити конструкції. Над одним видом тканини кріпиться інший, під час експлуатації можна обирати, яким із них користуватися. Піднявши одну частину у вас буде щільна штора, а опустивши цю частину — напівпрозора, або підняти обидві та отримати чисте вікно.

6. Можливість створити ефект блекаут. Важливо ретельно підійти до вибору тканини, тому що, якщо ви візьмете просту плісировану тканину в стандартному виконанні та оберете навіть тканину блекаут, у вас не вийде повністю створити потрібний ефект. Адже, звернувши увагу, можна помітити, що через всю тканину проходять спеціальні дірочки в котрі просунуті нитки для фіксації. Внаслідок потрапляння світла крізь них, вони не забезпечать повного затемнення. Однак, в наявності є спеціалізована двошарова тканина, вона дозволить приховати ці нитки та досягти повного блекаут результату, тобто ваша тканина буде не занадто прозорою. Окрім цього, для максимального затьмарення є додаткові бокові напрямні, котрі виключають засвіт між жалюзі та рамою.

7. Практичність і легкість в догляді. По-перше, всі тканини плісе просочені спеціальними розчинами, вони перешкоджають збору пилу. По-друге, знявши вироби разом з карнизами, їх можна занурити в мильну воду, потім сполоснути та повісити назад. Це зручно в умовах мегаполіса та щоденного використання, а також стає вагомою причиною обрати штори плісе.

8. Варіативність систем управління. Вони регулюються з поміччю спеціальної мотузки чи ланцюжка. Можливо обладнати жалюзі плісе електроприводом, незалежно від їхнього способу монтування. В наші дні технології дозволяють робити двигун настільки маленьким, що його можна безпосередньо закріпити на верхньому карнизі, для плісированих штор його буде непомітно. Такі механізми можуть бути обладнані акумулятором і не потребують спеціального прокладання дротів.

Якщо ви все ж таки вирішили встановити жалюзі плісе — негайно звертайтеся до нас! Компанія Вікна Дизайн запропонує вам найкращі рішення для ваших вікон 😉