fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Різновиди нестандартних вікон — вибір не має меж

26.07.2022

Встановити нестандартні вікна — стане чудовим рішенням для привнесення сміливих і стильних ідей в індивідуальність вашої оселі.

Одним із найважливіших елементів будь-якого будинку є вікна. Оскільки через них проходить природне світло всередину вашого дому та відкривається вид назовні, кожне вікно має бути герметичним, надійним і повністю ізоляційним. Також важливо, щоб вікна були привабливими з естетичної точки зору.

На щастя, сучасні дизайни вікон пропонують цілий ряд різноманітних варіантів нестандартних форм і розмірів. Завдяки такій кількості персональних модифікацій, ви можете спроєктувати вікна, які ідеально пасуватимуть до вашого нового дому, слугуючи акцентом або підкреслюючи навколишні особливості.

Арочні вікна

Характеризуються округлим верхом і плоским низом. Арочні вікна, як правило, розташовані над звичайними прямокутними віконними конструкціями. Їх основне призначення — посилити освітлення житлових приміщень.

Стилістично вони надають старосвітського шарму, який підходить до елітних будинків і заміських маєтків, а зі зовнішнього погляду — покращують вигляд і привабливість фасаду. Це гарний вибір, якщо хочеться додати більше сонячного світла в дім. Підходять для будь-якого поверху, а особливо для приміщень з високими стелями. Через свою форму арочні є фіксованими вікнами, тобто вони не відкриваються й призначені в першу чергу для декоративних цілей. Однак деякі вікна мають арочну верхню стулку, прикріплену до шарнірної вертикальної віконної рами, яка може відкриватися, як стулкове вікно. У компанії Вікна Дизайн ми пропонуємо арочні вікна, які можна легко відкрити, щоб впустити свіже повітря. Цей стиль вікна поєднує в собі красу та функціональність. Аби додати вишуканості та неординарності ще роблять арочні вікна з вітражами чи шпросами. Візерунки стануть втіленням художньо-декоративного мистецтва. На деяких конструкціях планки розкладки бувають вертикальні та горизонтальні, широкі чи вузькі; на інших моделях їх розміщують під кутами, які ділять півколо на частини.

Круглі вікна

Як випливає з назви, такий тип утворює повне коло. Зазвичай встановлюють на високих стінах і верхніх поверхах, прямо під козирком даху. Мета круглих вікон подвійна — оптимізувати освітлення внутрішнього простору та поліпшити вид споруди зовні.

Створені для різних стилів, від класичного до сучасного. Вони використовувалися кілька століть тому в готичній архітектурі, а також їх можна побачити в сучасних інтер’єрах. Таким чином, круглі вікна однаково підходять як для заміських, так і для сучасних будинків. Як і інші види нестандартних вікон, кругле вікно може покращити зовнішній вигляд будинку в очах потенційних власників.

Через свою форму круглі вікна не відчиняються, хоча в деяких конструкціях передбачені петлі або рейки, щоб це було можливо. Найкраще підходить для верхніх частин стіни, наприклад, над дверима чи розсувним або навісним вікном. Однак дехто встановлює круглі вікна навіть для своїх спалень, ванних кімнат і кухонь. Виготовляються як зі щпросами, так і без них, у вертикальному та горизонтальному порядку. Існує кілька варіацій дизайну круглого вікна, включаючи півколо, овал, чверть кола та вікно еліптичної форми. Півкруглі вікна, які розміщують над дверима та віконними комплектами, часто мають віялоподібні планки.

Тентові вікна

Отримали свою назву завдяки унікальному механізму відкривання. Цей тип відкривається за допомогою петель, подібно до стулкових вікон. Найбільша різниця між ними полягає в тому, що вони відкриваються вгору, а не назовні. Петля знаходиться вгорі, тому вікно виконує роль навісу, блокуючи дощ та інше сміття від потрапляння всередину, коли воно відкрите.Така конструкція оптимальна для дощового клімату, оскільки при потребі навіть під час грози можна відкрити вікна.

Ці вікна є прямокутними, з більшою шириною, ніж висотою. Вікно-тент повністю відкривається для оптимального огляду та максимальної вентиляції. Відмінно підходять для ванної кімнати, щоб випустити пару з душу, або над кухонною раковиною, щоб випустити дим під час готування. Тентові вікна також можна розмістити на вищій точці стіни, щоб пропускати яскраве світло, зберігаючи приватність у затишній атмосфері спальні.

Фрамуга

Часто розташовуються над вхідними дверима чи іншим вікном, служать прикрасою для інтер’єру, додаючи характеру вашому дому. Вони бувають різних видів, складених як із ряду маленьких прозорих квадратів і півкіл або утворене декількома трикутними частинами.

Цей вид може вплинути на загальну красу фасаду, створивши фокус над головним входом у будинок. Їх також можна встановити на внутрішніх стінах для додання стилю та пропускання світла з однієї кімнати в іншу.

Ви можете замовити нестандартний дизайн фрамуги у Вікна Дизайн, щоб додати своєму дому вінтажний шарм.

Еркери

Тристороннє вікно, яке виступає зі стіни, за межі фасаду. Часто прикрашені шпросами, які ділять кожне скло на чотири, шість або вісім панелей. Завдяки висунутому оформленню додають додатковий простір внутрішнім житловим приміщенням. Нижня частина панелі служить стільницею, яку можна використовувати для рослин, антикваріату чи світильників. Стелю еркера можна вдосконалити підсвічуванням.

Поза межами місця, призначеного для еркеру, має бути достатньо вільного простору, щоб це підходило для певної території. Вони використовуються для різних стилів будинків, включаючи заміські будинки та приморські котеджі.

Одна з найважливіших інвестицій, яку ви можете зробити у свій дім — це нові вікна. Окрім тепла та комфорту, вони можуть підвищити грандіозність вашої нерухомості та майбутню ринкову вартість. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше про варіанти нестандартних вікон, а також обговорити свій проєкт з експертами.