fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Скляні перегородки — актуальний тренд у дизайні інтер’єру

24.06.2022

Тенденції у світі дизайну інтер’єрів стрімко розвиваються, вдосконалюються та кожного сезону можуть змінюватися. Наша компанія Вікна Дизайн завжди відстежує інновації у будівельній галузі, щоб швидко впроваджувати їх у перелік власних послуг і радувати своїх клієнтів сучасними ідеями.

На сьогодні великий попит має встановлення скляних перегородок у приміщеннях, і не дивно, адже цей елемент є дуже стильним і практичним.

Скло — це матеріал, який останнім часом все частіше впроваджується в офіси та будинки, коли хочеться передати відчуття більш сучасної атмосфери. Нижче ви можете ознайомитися з його основними характеристиками:

  1. Скло, яке нині використовується в конструкціях, ні в якому разі не є крихким. Воно отримало назву безпечного скла та обробляється таким чином, аби бути стійким і не розбиватися від будь-яких дій.
  2. Скляні стіни акустично ізолюють відокремлені кімнати.
  3. Крім того, вони фільтрують майже всі UVA-промені, задля уникнення негативного впливу на меблі в будинку.
  4. Прості в догляді — гладка поверхня, яку легко мити та дезінфікувати.
  5. Довговічність якісного скла гарантована, за необхідності можливий ремонт.

Скляна перегородка — неповторна й багатофункціональна конструкція, вона здатна переграти та прикрасити початкове планування простору.

Універсальний метод здатен зберегти максимально можливе освітлення в помешканні й підкреслити дизайн у домі.

Такий засіб зонування став відмінною альтернативою наявним аналогам (металевим або пластиковим), а профіль може бути забарвлений в будь-який колір на ваш смак.

Види скляних перегородок для квартир, будинків або нежитлових приміщень, котрі пропонує наша компанія:

Типи перегородок зі скла

Безліч варіантів проєктування дозволяють розставити унікальні акценти з ефектом «вау». Експериментуйте, не нехтуючи функціональними властивостями вашої скляної перегородки. Створіть неперевершену кімнату з характером і дайте волю своїй фантазії!

Ви зможете обрати скло, котре подобається саме вам, воно може бути:

Головні переваги інтер’єрних скляних перегородок, які роблять їх такими популярним серед замовників:

Як замовити скляну перегородку під ключ?

Знайдіть правильні та індивідуальні рішення для свого простору разом із нашими спеціалістами та досвідченими фахівцями. Ми допоможемо вам від етапу розробки плану до реалізації — все в одному місці. З радістю проконсультуємо вас!

Наші контакти:

+38(096)5921621

+38(050)6329845

[email protected]