fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Як правильно доглядати за ролетами

01.03.2021

Тканинні ролети вимагають постійного догляду після установки. За умови правильного і регулярного чищення будуть завжди виглядати дуже красиво. Завдяки чому ви зможете істотно збільшити термін експлуатації.

Насправді, догляд за ними не є складним, оскільки тканина, що використовується при їх виробництві, має антистатичне покриття. Інакше кажучи, просочена спеціальним пило і грязе відштовхуючим розчином, що дозволяє зменшити необхідність у прибиранні.

Які види очищення ви зможете зробити

Існує кілька способів, як можна якісно очистити ролети самостійно. Ми розповімо про найпростіші і відомі, що не дозволять зіпсувати матеріал і зберегти його свіжість досить довго.

Сухий спосіб очищення

  1. Знімається пил за допомогою пилососа з м’якою щіткою на невеликих оборотах, щоб не було всмоктування і тріщин на тканині
  2. Можна додатково очистити за допомогою м’якої канцелярської гумки білого кольору.
  3. Якщо тканина довго використовувалася або має сильне забруднення, в такому випадку краще відразу замінити тканину, що дозволить зберегти саму конструкцію

Вологий спосіб очистки

  1. Тканина акуратно протирається м’якою губкою з використанням миючих засобів, що не мають абразивних частинок. Це необхідно, щоб не подряпати тканину, або не зняти захисний шар акрилу.
  2. Сушиться тканина в горизонтальному опущеному вигляді і без заломів, і вона залишиться рівною.

Що категорично забороняється робити при пранні

Знаючи всі рекомендації правильного чищення ролет, ви зможете уникнути багатьох проблем і не зіпсуєте матеріал. А самі рулони збережуть привабливий естетичний вигляд і прослужать досить довго. Отже, забороняється:

Які слід знати правила довговічного використання тканинних ролет

Завдяки дотримання простих порад, ви зможете поліпшити властивості експлуатації штор і забезпечити їм якісний вигляд:

Дуже важливо провітрювати штори, періодично очищати і дотримуватися порад з прання. Це дозволить продовжити життя і зовнішній вигляд тканинним ролетам.