fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Які існують москітні сітки та чим вони відрізняються?

20.06.2022

Встановити москітні сітки стане правильним рішенням для будь-якого приміщення: квартири, приватного будинку чи офісу. Такий практичний аксесуар для ваших вікон і дверей привнесе ще більше зручності й затишку. Багато власників помешкань, хто вже користується цим додатковим елементом, встигли оцінити його по заслузі.

Купити антимоскітні сітки — переваги та особливості

Якщо ви вагаєтеся чи потрібні саме вам сітки москітні, сподіваємося, після нашого огляду головних і важливих характеристик, котрі їм притаманні, ваші сумніви точно зникнуть.

Види москітних сіток, які пропонує наша компанія.

Оцінивши позитивні призначення, нам з вами залишається обрати, якому різновиду надати пріоритет і насолоджуватися комфортом.

  1. Москітна сітка рамочна — найпопулярніша бюджетна модель, вона володіє всіма необхідними властивостями. З часом не втрачає еластичності, виготовляється за точними замірам у міліметрах віконного чи дверного отвору.
  2. Москітна сітка ролетна — сучасне, компактне та надійне рішення, яке підійде для класичних або мансардних вікон. Працює за допомогою плавного пружинного механізму та гачка регулювання. При потребі, є можливість підняти чи повністю опустити й зафіксувати москітний ролет.
  3. Москітна сітка плісе — частіше обирається для заміських будинків, веранд або технічних приміщень для вікон або дверей. Може монтуватися та надалі відкриватися в горизонтальному чи вертикальному напрямку, в обох випадках збирається за принципом «гармошки».  
  4. Москітна сітка на двері — ідеальний вибір для балконів або дверей в домі, які виходять на терасу. Вони бувають стандартні, розсувні, рамкові та на магнітах.

Де замовити москітну сітку недорого в Києві та Київській області?

Наша компанія Вікна Дизайн виробляє та надає послуги по встановленню москітних сіток всіх типів за індивідуальними параметрами, маємо широкий асортимент кольорів і розмірів. Коли у вас виникають питання при виборі чи потрібно підказати як правильно самостійно зробити заміри — ви завжди можете звернутися за порадами до наших компетентних консультантів. Ми допоможемо підібрати найвдаліший варіант москітної сітки для вашої оселі!

Наші контакти:

+38(096)5921621

+38(050)6329845 [email protected]