fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Заміна вікон і ремонт склопакетів

16.06.2022

У зв’язку з останніми подіями, наша компанія Вікна Дизайн почала активно надавати послуги по заміні вікон і склопакетів. На разі, цей вид ремонтних робіт має великий попит, адже значна кількість домівок постраждали від дій загарбників — артобстріли, бомбардування й вибухові хвилі пошкодили безліч будівель і житлових приміщень. Але, багато хто вже повертається до своїх помешкань і готовий відновлювати власні оселі, щоб продовжувати життя!

Вікна Дизайн пропонує ремонтні роботи по заміні скла.

Ми проводимо повну заміну вікон або часткову заміну склопакетів (однокамерних/двокамерних) на пластикових, алюмінієвих і дерев’яних вікнах всіх видів і розмірів. Наші фахівці гарантують виконати процедуру швидко та максимально професійно, оскільки розуміють, наскільки це важливо задля вашого комфорту.

Від нас ви отримаєте:

Як відбувається процес надання послуги по ремонту склопакетів і заміні вікон?

Аби заздалегідь проінформувати вас і, можливо, трошки заспокоїти, що вам не доведеться витрачати забагато часу та сил в період проведення робіт, підготували для вас перелік всіх етапів, з якими ви можете ознайомитися нижче:

  1. Після вашого запиту й обговорення нюансів, ми разом оберемо зручну дату й час для виїзду нашого працівника на заміри та особистого оцінювання об’ємів під вже конкретну область визначених робіт;
  2. При необхідності, буде зроблене вилучення старого склопакета чи вікна для подальшого транспортування на завод, на час реконструкції й виробництва нових елементів — отвір закриється спеціальною плівкою;
  3. Кілька днів ми будемо «чаклувати», щоб ви якнайшвидше отримали чудовий результат;
  4. Ми повідомимо вас як тільки все буде готово й домовимося про встановлення .

Не турбуйтеся, все відбудеться на 100% оперативно й легко!

Заміна та ремонт вікон і склопакетів в у Києві та Київській області.

На сьогодні в пріоритеті ми виконуємо замовлення саме по відновленню пошкоджених вікон, тому що головне для нас повернути попередній затишок у дім.

Для квартир і будинків, які знаходилися під окупацією на територіях Київської області надаємо знижку в 35% на заміну вікон або склопакетів, а ще оформлюємо всі необхідні документи для державної компенсації розбитих вікон:

Як замовити заміну склопакетів і ремонт вікон?

Співробітники нашої фірми можуть розрахувати для вас приблизну вартість, якщо ви відправите нам фотографії й детальну інформацію про пошкодження, а також заміри та ваші побажання. Довіртеся професіоналам, ми зробимо все найвищому рівні — відповідально та надійно!

Цікавить прорахунок або є додаткові питання?

Пишіть або дзвоніть нам, з радістю допоможемо!

Наші контакти:

+38(096)5921621

+38(050)6329845

[email protected]