fbpx
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
укр рус

Жалюзі — вертикальні чи горизонтальні. Які обрати?

21.06.2022

Різниця між найпопулярнішими видами жалюзі

Є два основних типи жалюзі, які встановлюються в будинках і офісах: вертикальні та горизонтальні. Горизонтальні — використовуються частіше, тому що являють собою традиційні жалюзі, з так званих ламелей, вони найчастіше зустрічаються на малих і середніх вікнах. У вертикальних — набагато більші планки, котрі висять, які часто кріпляться до головної рейки, що дозволяє їх відкривати чи закривати за допомогою системи палички або шківа. Багато власників будинків або бізнесу користуються вертикальними жалюзі для закриття великих вікон або розсувних скляних дверей. Важливо пам’ятати, між вертикальними й горизонтальними жалюзі є чіткі відмінності, а також обидва мають переваги та недоліки. Знання цих відмінностей перед покупкою може допомогти вам гарантувати, що ви отримаєте правильний і потрібний ефект для ваших вікон і вашого будинку.

Чим схожі горизонтальні та вертикальні жалюзі?

Існує дві основні подібності вертикальних і горизонтальних жалюзі:

Які переваги вертикальних і горизонтальних жалюзі?

Незалежно від того, який тип жалюзі ви оберете, ви отримаєте всі плюси високоякісних віконних виробів. Однак, обидва види найкраще підходять для різних завдань, тому важливим кроком є визначення правильного вибору саме для ваших потреб.

Вертикальні жалюзі:

Горизонтальні жалюзі:

Готові знайти ідеальні горизонтальні або вертикальні жалюзі для вашого дому?

У випадку, коли ви шукаєте нові жалюзі, переконайтеся, що знаєте який тип вікон у вашому приміщені. Після того як ви прийняли рішення, обов’язково ознайомтеся з вибором жалюзі у Вікна Дизайн. Ми пропонуємо багато різновидів високоякісних вертикальних і горизонтальних жалюзі, вони можуть бути налаштовані та оснащені додатковими опціями, щоб створити затишний та комфортний куточок для кожної кімнати у вашому домі чи офісі.